Assortiment

Producten getagd met Uitgeverij AmboAnthos

Meer info over Nicci French Denken aan vrijdag bij Luisterrijk.nl

Denken aan vrijdag

Uit de Thames wordt het lijk van een man met doorgesneden keel gevist. Psychotherapeute Frieda Klein had een wel erg persoonlijke band met het slachtoffer en wordt als de belangrijkste verdachte gezien. Spreker(s): Beatrice van der Poel

Meer info over Nicci French Donderdagskinderen bij Luisterrijk.nl

Donderdagskinderen

Spannende psychologische literaire thriller, deel 4 in Frieda Klein-serie. Als een oud schoolvriendin bij Frieda aanklopt omdat problemen met haar dochter haar boven het hoofd groeien, besluit Frieda haar te helpen. Verkorte versie. Spreker(s): Julika Mar

Meer info over Nicci French Wachten op woensdag bij Luisterrijk.nl

Wachten op woensdag

Een gepensioneerde journalist reist door Engeland om ouders van vermiste meisjes te interviewen. Frieda Klein wordt met tegenzin in deze zaken gezogen, terwijl ze herstellende is van aanslag. Verkorte versie Spreker(s): Dieuwertje Blok

Meer info over Auke Hulst Zoeklicht op het gazon bij Luisterrijk.nl

Zoeklicht op het gazon

In 'Zoeklicht op het gazon' onderzoekt Auke Hulst de mysterieuze verdwijning van vicepresident Richard Nixon in 1960. Spreker(s): Ad Knippels

Meer info over Willem Asman Interview Willem Asman - Rebound-trilogie bij Luisterrijk.nl

Interview Willem Asman - Rebound-trilogie

Podcast met Willem Asman en Sander de Heer over de Rebound-trilogie van Willem Asman. Spreker(s): Willem Asman, Sander de Heer

Meer info over Josha Zwaan Interview Josha Zwaan - Saturnusplein 3 bij Luisterrijk.nl

Interview Josha Zwaan - Saturnusplein 3

Podcast met Josha Zwaan en Wouke van Scherrenburg over de nieuwe roman van Josha Zwaan, 'Saturnusplein 3'. Spreker(s): Josha Zwaan, Wouke Scherrenburg

Meer info over Aline Kiner De nacht van de begijnen bij Luisterrijk.nl

De nacht van de begijnen

Met 'De nacht van de begijnen' schreef Aline Kiner een rijke historische roman over een bijzondere groep vrouwen, die feministen avant la lettre waren in middeleeuws Parijs. Spreker(s): Maeve van der Steen

Meer info over Martin Österdahl Vraag niet om genade bij Luisterrijk.nl

Vraag niet om genade

Een Scandinavische thriller op Russisch grondgebied: hoe ver zal Max Anger gaan om zijn geliefde te redden? Spreker(s): Casper Gimbrère

Meer info over Jack Grimwood Moskva bij Luisterrijk.nl

Moskva

Een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith. Spreker(s): Frank Rigter

Meer info over Warner Prevoo Echte dokters huilen ook bij Luisterrijk.nl

Echte dokters huilen ook

Een onvergetelijk en openhartig boek over een arts die patiënt wordt Spreker(s): Frans van Deursen

Meer info over Antony Beevor D-Day bij Luisterrijk.nl

D-Day

Nooit eerder in de oorlogsgeschiedenis,' schreef Stalin aan Churchill, 'heeft zo'n onderneming plaatsgevonden.' Het was inderdaad verreweg de grootste vlootinvasie ooit vertoond. Spreker(s): Frank Rigter

Meer info over Antony Beevor De slag om Arnhem bij Luisterrijk.nl

De slag om Arnhem

Antony Beevor komt met een nieuw standaardwerk over de Slag om Arnhem: een uitputtende geschiedschrijving met alle militaire details en aandacht voor de menselijke verhalen. Spreker(s): Jan Donkers

Meer info over Marion Pauw Hulp in de huishouding bij Luisterrijk.nl

Hulp in de huishouding

Als werkster weet en ziet Magda alles, geen geheim blijft verborgen voor haar. Wanneer Theodoor, haar meest trouwe klant, na jaren een relatie krijgt, vertrouwt Magda de indringer niet. Ze besluit het heft in eigen hand te nemen. Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Marion Pauw Als in Casablanca bij Luisterrijk.nl

Als in Casablanca

Ooit moet je in je leven een affaire hebben gehad met een man die Valentino Del Drago heet en in Turijn woont. Maar wat als hij plotseling niets meer van zich laat horen? En jij besloot hem op te zoeken, de dag voor kerst? Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Marion Pauw Maria, een Kerstverhaal bij Luisterrijk.nl

Maria, een Kerstverhaal

Het is de eerste kerst sinds haar scheiding en Maria is alleen. Haar kinderen zijn bij haar ex en zijn nieuwe vriendin in het grote landhuis van zijn ouders. Ze wil het niet, maar Maria kan het niet laten een kijkje te nemen. Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Marion Pauw Marilyn bij Luisterrijk.nl

Marilyn

Bernard is de typische aantrekkelijke buurman: sportief, gespierd en charmant. Je probeert hem uit te dagen, gaat met hem sporten en loopt altijd nét langs als hij thuiskomt. Maar wat heb je ervoor over om hem echt te verleiden? Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Marion Pauw Happy ending bij Luisterrijk.nl

Happy ending

Karin heeft een slechte relatie met haar puberende dochter. Wanneer ze op de parkeerplaats voor haar werk door een onbekende vrouw wordt lastiggevallen, neemt haar al onstabiele leven een onverwachte wending. Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Marion Pauw Een normaal leven bij Luisterrijk.nl

Een normaal leven

Melissa leeft met haar dochter in een cult, tot het moment dat ze door een verschrikkelijke gebeurtenis van elkaar gescheiden worden. Melissa wordt publiekelijk vernederd en vergruisd. Maar kent iedereen de waarheid? Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Murat Isik Verloren grond bij Luisterrijk.nl

Verloren grond

'Verloren grond', losjes geïnspireerd op de familiegeschiedenis van Murat Isik zelf, is een epische roman over een gezin dat deels door het lot, deels door eigen toedoen uiteen wordt geslagen. Een aangrijpend vader-zoonverhaal over vriendschap, verlies en

Meer info over Yvonne Keuls Mevrouw mijn moeder bij Luisterrijk.nl

Mevrouw mijn moeder

Een liefdevol monument voor een bijzondere moeder Spreker(s): Yvonne Keuls

Pagina 6 van 19