Producten getagd met Uitgeverij AmboAnthos

Nicci French Denken aan vrijdag

Denken aan vrijdag

Uit de Thames wordt het lijk van een man met doorgesneden keel gevist. Psychotherapeute Frieda Klein had een wel erg persoonlijke band met het slachtoffer en wordt als de belangrijkste verdachte gezien. Spreker(s): Beatrice van der Poel

€ 12,99
Nicci French Donderdagskinderen

Donderdagskinderen

Spannende psychologische literaire thriller, deel 4 in Frieda Klein-serie. Als een oud schoolvriendin bij Frieda aanklopt omdat problemen met haar dochter haar boven het hoofd groeien, besluit Frieda haar te helpen. Verkorte versie. Spreker(s): Julika Mar

€ 12,99
Nicci French Wachten op woensdag

Wachten op woensdag

Een gepensioneerde journalist reist door Engeland om ouders van vermiste meisjes te interviewen. Frieda Klein wordt met tegenzin in deze zaken gezogen, terwijl ze herstellende is van aanslag. Verkorte versie Spreker(s): Dieuwertje Blok

€ 12,99
Auke Hulst Zoeklicht op het gazon

Zoeklicht op het gazon

In 'Zoeklicht op het gazon' onderzoekt Auke Hulst de mysterieuze verdwijning van vicepresident Richard Nixon in 1960. Spreker(s): Ad Knippels

€ 14,99
Willem Asman Interview Willem Asman - Rebound-trilogie

Interview Willem Asman - Rebound-trilogie

Podcast met Willem Asman en Sander de Heer over de Rebound-trilogie van Willem Asman. Spreker(s): Willem Asman, Sander de Heer

€ 0,00
Josha Zwaan Interview Josha Zwaan - Saturnusplein 3

Interview Josha Zwaan - Saturnusplein 3

Podcast met Josha Zwaan en Wouke van Scherrenburg over de nieuwe roman van Josha Zwaan, 'Saturnusplein 3'. Spreker(s): Josha Zwaan, Wouke Scherrenburg

€ 0,00
Aline Kiner De nacht van de begijnen

De nacht van de begijnen

Met 'De nacht van de begijnen' schreef Aline Kiner een rijke historische roman over een bijzondere groep vrouwen, die feministen avant la lettre waren in middeleeuws Parijs. Spreker(s): Maeve van der Steen

€ 14,99
Martin Österdahl Vraag niet om genade

Vraag niet om genade

Een Scandinavische thriller op Russisch grondgebied: hoe ver zal Max Anger gaan om zijn geliefde te redden? Spreker(s): Casper Gimbrère

€ 14,99
Jack Grimwood Moskva

Moskva

Een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith. Spreker(s): Frank Rigter

€ 14,99
Warner Prevoo Echte dokters huilen ook

Echte dokters huilen ook

Een onvergetelijk en openhartig boek over een arts die patiënt wordt Spreker(s): Frans van Deursen

€ 12,99
Antony Beevor D-Day

D-Day

Nooit eerder in de oorlogsgeschiedenis,' schreef Stalin aan Churchill, 'heeft zo'n onderneming plaatsgevonden.' Het was inderdaad verreweg de grootste vlootinvasie ooit vertoond. Spreker(s): Frank Rigter

€ 15,99
Antony Beevor De slag om Arnhem

De slag om Arnhem

Antony Beevor komt met een nieuw standaardwerk over de Slag om Arnhem: een uitputtende geschiedschrijving met alle militaire details en aandacht voor de menselijke verhalen. Spreker(s): Jan Donkers

€ 14,99
Marion Pauw Hulp in de huishouding

Hulp in de huishouding

Als werkster weet en ziet Magda alles, geen geheim blijft verborgen voor haar. Wanneer Theodoor, haar meest trouwe klant, na jaren een relatie krijgt, vertrouwt Magda de indringer niet. Ze besluit het heft in eigen hand te nemen. Spreker(s): Carly Wijs

€ 3,49
Marion Pauw Als in Casablanca

Als in Casablanca

Ooit moet je in je leven een affaire hebben gehad met een man die Valentino Del Drago heet en in Turijn woont. Maar wat als hij plotseling niets meer van zich laat horen? En jij besloot hem op te zoeken, de dag voor kerst? Spreker(s): Carly Wijs

€ 1,99
Marion Pauw Maria, een Kerstverhaal

Maria, een Kerstverhaal

Het is de eerste kerst sinds haar scheiding en Maria is alleen. Haar kinderen zijn bij haar ex en zijn nieuwe vriendin in het grote landhuis van zijn ouders. Ze wil het niet, maar Maria kan het niet laten een kijkje te nemen. Spreker(s): Carly Wijs

€ 1,99
Marion Pauw Marilyn

Marilyn

Bernard is de typische aantrekkelijke buurman: sportief, gespierd en charmant. Je probeert hem uit te dagen, gaat met hem sporten en loopt altijd nét langs als hij thuiskomt. Maar wat heb je ervoor over om hem echt te verleiden? Spreker(s): Carly Wijs

€ 1,99
Marion Pauw Happy ending

Happy ending

Karin heeft een slechte relatie met haar puberende dochter. Wanneer ze op de parkeerplaats voor haar werk door een onbekende vrouw wordt lastiggevallen, neemt haar al onstabiele leven een onverwachte wending. Spreker(s): Carly Wijs

€ 1,99
Marion Pauw Een normaal leven

Een normaal leven

Melissa leeft met haar dochter in een cult, tot het moment dat ze door een verschrikkelijke gebeurtenis van elkaar gescheiden worden. Melissa wordt publiekelijk vernederd en vergruisd. Maar kent iedereen de waarheid? Spreker(s): Carly Wijs

€ 1,99
Murat Isik Verloren grond

Verloren grond

'Verloren grond', losjes geïnspireerd op de familiegeschiedenis van Murat Isik zelf, is een epische roman over een gezin dat deels door het lot, deels door eigen toedoen uiteen wordt geslagen. Een aangrijpend vader-zoonverhaal over vriendschap, verlies en

€ 14,99
Yvonne Keuls Mevrouw mijn moeder

Mevrouw mijn moeder

Een liefdevol monument voor een bijzondere moeder Spreker(s): Yvonne Keuls

€ 14,99
Pagina 1 van 15