Producten getagd met Spanning

Lorna Cook Het vergeten dorp

Het vergeten dorp

Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman voor fans van Kate Morton en Carol Drinkwater. Spreker(s): Tanneke Hartzuiker

€ 14,99
Escober Onder druk

Onder druk

Winnaar Diamanten Kogel 2005. Genomineerd voor de Gouden Strop 2005 Spreker(s): Frans van Deursen

€ 12,99
Jens   Lapidus Val dood

Val dood

JW heeft zijn tijd in de gevangenis goed besteed en zint op een grootse comeback. Jorge is zijn nieuwe, saaie bestaan als verkoper van lattes en cappuccino’s al spuugzat. Het luxeleventje lonkt als hij zijn laatste grote deal aan het plannen is. Spreker(s

€ 11,99
Jack van Weimar De Perkament-code

De Perkament-code

Winnaar van de Alice Indie Boek Prijs 2019. Spreker(s): Edwin Westerhoff

€ 19,95
Ingrid Oonincx Sluipweg

Sluipweg

Een vriendschap. Een ongeluk. Een geheim. Spreker(s): Christel Schimmel

€ 12,99
Annerieke de Vries Sluipwesp

Sluipwesp

Het onbegrensde verlangen haar kind terug te zien en het geheim van een verongelukte vriend lokken mortuariummedewerkster Maud de buitenwereld in. Spreker(s): Esther Floor

€ 12,99
C.J. Tudor De terugkeer

De terugkeer

Er is iets gebeurd met mijn zusje. Ik weet niet wat, maar ze was niet dezelfde toen ze terugkwam. Spreker(s): Louis van Beek

€ 16,99
Karen Rose Het kwaad in jou

Het kwaad in jou

Taylors moeder heeft haar jarenlang weggehouden bij haar vader, Clay Maynard. Nu Taylor werkt als therapeut, bouwen zij voorzichtig aan hun band. Maar haar nieuwe leven is niet zonder gevaren… Spreker(s): Irma Hartog

€ 14,99
Inge Duine De laatste tour

De laatste tour

‘De laatste tour’ van Inge Duine is een thriller over matchfixing en doping in de wielersport. Spreker(s): Sjoukje Hoogma

€ 13,99
Alexandra Bracken Onvergetelijk

Onvergetelijk

Ruby heeft nooit gevraagd om de superpowers die haar bijna het leven kostten. Nu moet ze die dagelijks gebruiken in haar strijd om een corrupte regering ten val te brengen... Spreker(s): Lottie Hellingman

€ 14,99
Alexandra Bracken De overlevenden

De overlevenden

Als het einddoel van de reis in zicht is en dromen bereikbaar lijken, wordt Ruby geconfronteerd met een verschrikkelijke keuze waardoor ze haar enige kans op een normaal leven zal moeten opgeven… Spreker(s): Lottie Hellingman

€ 14,99
Philip Kerr De man zonder adem

De man zonder adem

Berlijn, een maand na de verpletterende nederlaag bij Stalingrad in de winter van 1943. Bernie Gunther werkt voor het Bureau Oorlogsmisdaden van de Wehrmacht. Volgens Hitler is Duitsland aan de winnende hand, maar het leger weet wel beter. Spreker(s): Fr

€ 14,99
Philip Kerr Praag fataal

Praag fataal

September 1941. Wanneer Bernie Gunther van het Oostfront terugkeert naar huis, treft hij een onherkenbaar veranderd Berlijn aan. Toch pakt hij zijn oude baan bij de afdeling Moordzaken weer op en begint een affaire met een leuke jongedame. Spreker(s): Fr

€ 14,99
Arthur Brand De paarden van Hitler

De paarden van Hitler

'De paarden van Hitler' is een ongelooflijk spannend, waargebeurd verhaal over geheime diensten, oud-nazi’s, neonazi’s en heel veel geld. Spreker(s): Jan Donkers, Arthur Brand

€ 14,99
Felix Weber Tot stof

Tot stof

Verontrustende thriller waarin feit en fictie ingenieus met elkaar zijn verweven, geïnspireerd op een waargebeurde doofpotaffaire. Winnaar van De Gouden Strop 2017. Spreker(s): Casper Gimbrère

€ 14,99
Nathalie Pagie De trip

De trip

Een explosief avontuur met Tara & Diego op Hawaï. De vierde thriller van Nathalie Pagie met journalistenduo Tara en Diego in de hoofdrol. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
Alafair Burke De echtgenote

De echtgenote

Wanneer Jason, een bekende en briljante professor, door een jonge studente wordt beschuldigd van seksueel wangedrag, wordt zijn echtgenote Angela gedwongen om een tweede blik te werpen op haar man Spreker(s): Ruby van Tongeren

€ 14,99
M.J. Arlidge Naar bed, naar bed

Naar bed, naar bed

Aan de Engelse zuidkust probeert inspecteur Helen Grace de meest ijzingwekkende misdaden op te lossen, maar de demonen uit haar eigen verleden laten haar niet met rust. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Loes den Hollander Mij zie je niet

Mij zie je niet

Ik weet hoe de hel eruitziet. Ik ben een nabestaande. Ik ben de moeder van een kind dat werd doodgepest. Ik weet sinds die dag hoe de hel eruitziet en ik heb besloten om een paar mensen dezelfde ervaring te gunnen. Spreker(s): Inge Ipenburg, Eva Damen

€ 12,99
Agatha Christie Moord in het vliegtuig

Moord in het vliegtuig

Wie is de moordenaar, het moet iemand zijn in het vliegtuig, maar wie? Spreker(s): Cees van Ede

€ 9,99
Pagina 4 van 65