Producten getagd met relaties

Meer info over Rachel Joyce De platenzaak bij Luisterrijk.nl

De platenzaak

Het is 1988. Frank heeft een platenzaak in Londen. Dan valt Ilse Brauchmann zijn winkel en zijn leven binnen. Een mysterieuze vrouw in een groene jas, die niets van muziek wil weten, maar toch steeds terugkeert naar de winkel... Spreker(s): Bart Oomen

Meer info over Arthur Japin De man van je leven bij Luisterrijk.nl

De man van je leven

Sprankelende comedy of errors met een donker randje. Een roman vol humor en troost, genoegdoening en herkenning voor iedereen die zich ooit door een geliefde bedrogen heeft gevoeld! Spreker(s): Arthur Japin

€ 14,99 € 9,99
Meer info over Jens Christian Grøndahl Portret van een man bij Luisterrijk.nl

Portret van een man

De hoofdpersoon blikt terug op zijn leven aan de hand van de vrouwen die daarin een belangrijke en vormende rol hebben gespeeld. 'Een instant klassieker.’ (DWDD Boekenpanel) Spreker(s): Bart van der Schaaf

Meer info over Liane Moriarty Nog één keer feest bij Luisterrijk.nl

Nog één keer feest

Van Liane Moriarty verschenen naast ‘Nog één keer feest’ onder meer ‘De drie wensen’ ‘Het geheim van mijn man’ en ‘Grote kleine leugens’. Spreker(s): Judith Amsenga

Meer info over Susan van Eyck Mijn beeld van jou bij Luisterrijk.nl

Mijn beeld van jou

Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Spreker(s): Susan Hoffman

Meer info over Abbi Glines Laatste kans bij Luisterrijk.nl

Laatste kans

Het onvergetelijke verhaal van Grant en Harlow, dat begon in 'Een wilde gok', gaat verder in deze nieuwe roman. Zij was de ware voor hem. De enige. Toen maakte hij de vergissing haar te laten gaan. Rosemary Beach deel 2. Spreker(s): Kevin Hassing, Fleur v

Meer info over Isabel Allende De Japanse minnaar bij Luisterrijk.nl

De Japanse minnaar

Om aan de nazi’s te ontkomen wordt Alma naar de VS gestuurd, waar ze Nathaniel en Ishimei ontmoet. Ishimei wordt haar grote liefde, maar ze trouwt met Nathaniel. Een afschuwelijk geheim verbindt hun levens. Spreker(s): Hymke de Vries

Meer info over Jennifer L. Armentrout IJskoud bij Luisterrijk.nl

IJskoud

Sydney en Kyler komen samen vast te zitten in een skioord. Ze kennen elkaar al van jongs af aan en zijn stiekem verliefd op elkaar. Dat willen ze alleen niet aan de ander laten merken... Spreker(s): Donna Vrijhof

Meer info over Jan Drost Als de liefde voorbij is bij Luisterrijk.nl

Als de liefde voorbij is

Een persoonlijk en universeel verhaal over liefde, afscheid nemen en opnieuw beginnen. Maar vooral ook een pleidooi voor een manier van leven waarin liefhebben, leren liefhebben en blijven liefhebben centraal staan. Spreker(s): Barnier Geerling

Meer info over Colleen Hoover Nooit meer bij Luisterrijk.nl

Nooit meer

‘Nooit meer’ van Colleen Hoover vertelt het aangrijpende verhaal van Lily, die verliefd wordt op de knappe neurochirurg Ryle. Het is een persoonlijk emotioneel verhaal met universele zeggingskracht. Spreker(s): Sophie Veldhuizen

Meer info over Joost Zwagerman Gimmick! bij Luisterrijk.nl

Gimmick!

Het leven van de kunstenaars in discotheek Gimmick draait om drugs, drank, seks, geld en de moderne media. De jonge, succesvolle schilder Walter probeert zich hier staande te houden, maar gaat zijn ondergang tegemoet. Spreker(s): Joost Zwagerman

€ 17,95 € 9,99
Meer info over Doeschka Meijsing Over de liefde bij Luisterrijk.nl

Over de liefde

In 'Over de liefde' wordt een vrouw verlaten: haar derde lange liefdesrelatie is stukgelopen, zonder dat zij een idee heeft waardoor, door wie of waarom. Bestseller, bekroond met de F. Bordewijkprijs en de AKO Literatuurprijs. Spreker(s): Lineke Rijxman

€ 17,95 € 9,99
Meer info over Philip Huff Niemand in de stad bij Luisterrijk.nl

Niemand in de stad

'Niemand in de stad' is een roman over vriendschap, vreemdgaan, liefde, een meedogenloze stad en de tol van verkeerde verwachtingen. Spreker(s): Carolien Borgers

Meer info over Abbi Glines Zolang het duurt bij Luisterrijk.nl

Zolang het duurt

Low heeft het hart van Cage gebroken; het leven van Cage begon langzaamaan van de rails te raken, eindigend in een arrestatie. Om zijn beurs te kunnen behouden moet hij een zomerbaantje zien te vinden. Spreker(s): Karin Douma

Meer info over Laura de Koning De flirtcursus bij Luisterrijk.nl

De flirtcursus

‘De flirtcursus’ is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. Spreker(s): Carly Wijs

Meer info over Liane Moriarty Drie wensen bij Luisterrijk.nl

Drie wensen

Ze zeggen dat ongeluk altijd in drieën komt, voor de zussen Lyn, Cat en Gemma Kettle, is dit in het jaar dat ze 33 worden niet anders. Spreker(s): Beatrice van der Poel

Meer info over Robert Benninga Verhoog je LQ bij Luisterrijk.nl

Verhoog je LQ

Wil je nu succes hebben, dan heb je naast IQ en EQ, vooral ook LQ nodig – de Intelligentie van Liefde. Spreker(s): Robert Benninga

Meer info over Jens Christian Grøndahl Vaak ben ik gelukkig bij Luisterrijk.nl

Vaak ben ik gelukkig

Een aangrijpende novelle over liefde, huwelijk en vriendschap van de auteur van 'Portret van een man'. Spreker(s): Martha van der Bly

Meer info over Cathy Kelly Tussen zussen bij Luisterrijk.nl

Tussen zussen

Een warme roman over de liefde voor je familie en de band tussen zusjes. Spreker(s): Sanne van der Ende

Meer info over Hans 't Hart Het Bezoek bij Luisterrijk.nl

Het Bezoek

Met 'Het Bezoek' leer je om je partner weer in de ogen te kijken, met een nieuwe blik te bekijken en als een bron van liefde, rust en plezier te ervaren. Spreker(s): Tom Herlaar

Pagina 5 van 7
Populaire tags