Producten getagd met Reizen

Paulo Coelho Hippie

Hippie

De meest autobiografische roman van Paulo Coelho tot nu toe. Spreker(s): Francis Broekhuijsen

€ 14,99
Eleanor Limprecht De reizigers

De reizigers

‘Twee vrouwen, twee generaties, twee reizen. Sarah and Hannah’s zoektocht heeft me in mijn hart geraakt, en het voelt alsof ik nog steeds met ze over de oceaan vaar. Een intense roman.’ Spreker(s): Tanneke Hartzuiker

€ 14,99
Jonathan Swift Gulliver's reizen

Gulliver's reizen

De fantasierijke roman van de Ierse schrijver Jonathan Swift over de avontuurlijke reizen van scheepsarts Lemuel Gulliver naar de verste delen van de wereld. Spreker(s): Cees van Ede

€ 4,99
Geert Mak Reizen zonder John

Reizen zonder John

Geert Mak volgt het spoor van de legendarische schrijver John Steinbeck, die in het najaar van 1960 met zijn poedel Charley een ontdekkingsreis maakte dwars door het toenmalige Amerika. Spreker(s): Job Cohen

€ 23,95
Adriaan van Dis Een barbaar in China

Een barbaar in China

Adriaan van Dis reist af naar China en aangrenzende landen. Hij volgt de eeuwenoude zijderoute en maakt kennis met een land vol bureaucratische maatregelen en een volk dat vreemdelingen het liefst mijdt of misleidt. Spreker(s): Adriaan van Dis

€ 11,95
Jolanda Linschooten Niet de race maar de reis

Niet de race maar de reis

Hoe is het om in je eentje dwars door Engeland, Wales en Schotland te rennen? Ultraloopster Jolanda Linschooten deed het. Ze liep in zes weken 2000 km, in de eenzaamheid van de ruige natuur. Spreker(s): Judith Amsenga

€ 12,99
John Williams Butcher's Crossing

Butcher's Crossing

Andrews reist westwaarts op zoek naar avontuur, naar het echte Amerika. De langdurige paardrijritten, het slachten van de vele bizons en de overlevingsstrijd in de natuur wordt onwaarschijnlijk mooi, sober en helder beschreven. Spreker(s): Jan Donkers

€ 19,95
Mathijs Deen Over oude wegen

Over oude wegen

Een avontuurlijke tocht door Europa en fascinerende reis door de tijd. Van de prehistorie en de Romeinse tijd door de middeleeuwen naar het Europa van nu. Van de Straat van Gibraltar naar Stockholm, van Rome naar Boekelo. Spreker(s): Mathijs Deen

€ 16,99
Yvonne Gillissen Christopher Box

Christopher Box

Reisverhaal. Een onafhankelijke choreografe ontmoet in Marokko de Engelsman Christopher Box, die na een keurige en saaie jeugd aan zijn volwassen leven begint en er naar hunkert om de wereld te verkennen. Spreker(s): Yvonne Gillissen

€ 8,95
Anna Enquist De thuiskomst

De thuiskomst

Indringende historische roman vanuit het perspectief van de vrouw van zeevaarder en ontdekkingsreiziger James Cook. De auteur leest zelf het verhaal over een vrouw die er een leven lang grotendeels alleen voorstond. Verkorte versie. Spreker(s): Anna Enqui

€ 17,95 € 9,99
Hein van Dolen Herodotus

Herodotus

Hoorcollege door classicus en Byzantinoloog Hein van Dolen over de ‘vader der geschiedenis’, ‘vader der journalistiek’ en ‘eerste wereldreiziger’ Herodotus. Spreker(s): Hein van Dolen

€ 25,00
Philip Dröge Pelgrim

Pelgrim

Bestsellerauteur Philip Dröge duikt in het vergeten leven van Christiaan Snouck Hurgronje. Een wetenschapper, spion en avonturier die eind negentiende eeuw in Mekka en Atjeh een heus dubbelleven leidt. Spreker(s): Jan Donkers

€ 14,99
Tamara Sturm December in de zomer

December in de zomer

In dit boek neemt Tamara je mee op reis door Australië. 2 weken reist ze met haar gezin door Queensland en 2 weken door Victoria. Je hoort een bijzonder reisverslag. Spreker(s): Tamara Sturm

€ 14,99
Cees Nooteboom De omweg naar Santiago

De omweg naar Santiago

'De omweg naar Santiago' is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom in Spanje, waarbij hij de lezer meeneemt op zijn ontdekkingstocht. Spreker(s): Jan Donkers

€ 16,99
Hector Malot Alleen op de wereld

Alleen op de wereld

Rémi is een vondeling. Hij woont bij een pleeggezin, maar op een dag wordt hij weggegeven aan een oude muzikant. Samen zwerven Rémi en Vitalis rond met hun dieren. Nieuwe, bewerkte vertaling van Tiny Fisscher. Leeftijd: 9+ Spreker(s): Gijs Scholten v...

€ 24,99 € 15,99
Wanda Bommer Springbonen

Springbonen

Sfeervolle roman vol psychologische suspense over gezindynamiek, ambitie en relatiestress. Spreker(s): Charlotte Lap

€ 13,99
Fiona Higgins Weg van alles

Weg van alles

Ontroerende maar vooral sprankelende roman over liefde, verlies en jezelf tegenkomen, gegoten in een roadtrip met alle bijbehorende ups en downs, voor de fans van Jojo Moyes. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,95
Monika Peetz Zeven dagen zonder

Zeven dagen zonder

5 vriendinnen gaan voor hun jaarlijkse uitstapje kuren in het afgelegen kasteelhotel Achenkirch om lichaam en geest in balans te brengen. Zonder telefoon, wifi, verplichtingen of werkdruk. Helaas ook zeven dagen zonder vast voedsel. Spreker(s): Marjolein

€ 14,95
Anna Chojnacka Kilimanjaro als medicijn

Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Een toegankelijk en inspirerend luisterboek voor fans van Brené Brown of Laura Maaskant 'Leef!'. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,95
David Arnold Muggenland

Muggenland

Mim (16) verwerkt tijdens een lange, ingrijpende busreis door Amerika de scheiding van haar ouders. Leeftijd: 13+ Spreker(s): Marlies Somers

€ 14,95
Pagina 1 van 5