Assortiment

Producten getagd met Politie

Meer info over Robert Bryndza Doods geheim bij Luisterrijk.nl

Doods geheim

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Spreker(s): Inge Ipenburg

Meer info over Robert Bryndza Koud bloed bij Luisterrijk.nl

Koud bloed

De koffer was zwaar verroest. Erika Foster hield stug vol en uiteindelijk gaf hij mee. Maar de inhoud van de koffer overtrof haar ergste nachtmerries. Spreker(s): Inge Ipenburg

Meer info over Olga Hoekstra Dodenweg bij Luisterrijk.nl

Dodenweg

Als rechercheur Thomas DeLohr op de zaak van een tweetal auto-ongelukken wordt gezet, dreigt de aanblik van het verwoeste lichaam van een van de slachtoffers hem terug te trekken in het verleden. Spreker(s): Karin Douma

Meer info over Robert Bryndza Donker water bij Luisterrijk.nl

Donker water

Wanneer inspecteur Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over Spreker(s): Inge Ipenburg

Meer info over Robert Bryndza Laatste adem bij Luisterrijk.nl

Laatste adem

Deel 4 in de Erika Foster-serie. 'Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com. Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Spreker(s): Inge Ipenburg

Meer info over M.J. Arlidge Klein klein kleutertje bij Luisterrijk.nl

Klein klein kleutertje

De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn… Spreker(s): Hymke de Vries

Meer info over M.J. Arlidge Wie niet weg is bij Luisterrijk.nl

Wie niet weg is

Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven Spreker(s): Hymke de Vries