Producten getagd met Passie

Abbi Glines Nagenoeg perfect

Nagenoeg perfect

Het leven buiten de veilige omgeving van haar huis is een nieuwe ervaring voor Della Sloane. En Woods Kerrington is niet iemand die op kwetsbare vrouwen valt. Spreker(s): Emmelie Zipson, Mark van Egmond

€ 13,99
Cora Carmack Op het spel

Op het spel

Voor liefhebbers van de Losing it-trilogie is er nu een nieuwe reeks om aan verslaafd te raken! Spreker(s): Job Bovelander, Lottie Hellingman

€ 9,99
Heather Morris De tatoeeerder van Auschwitz

De tatoeeerder van Auschwitz

Het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangenen 32407 en 34902. Hij wordt gedwongen een nummer op haar arm te tatoeëren, zij kerft haar naam voor altijd in zijn hart. Spreker(s): Jan Donkers

€ 14,99
Arthur Japin De man van je leven

De man van je leven

Sprankelende comedy of errors met een donker randje. Een roman vol humor en troost, genoegdoening en herkenning voor iedereen die zich ooit door een geliefde bedrogen heeft gevoeld! Spreker(s): Arthur Japin

€ 14,99 € 9,99
Jens Christian Grøndahl Portret van een man

Portret van een man

De hoofdpersoon blikt terug op zijn leven aan de hand van de vrouwen die daarin een belangrijke en vormende rol hebben gespeeld. 'Een instant klassieker.’ (DWDD Boekenpanel) Spreker(s): Bart van der Schaaf

€ 14,99
Maartje Fleur De au pair

De au pair

Als het levenloze lichaam van een vroegere au pair wordt gevonden, verandert Carolines droomwereld in een nachtmerrie. Wat als de liefde van je leven niet het geluk brengt waar je op hoopte..? Spreker(s): Babette van Veen

€ 13,99
Clarice Janzen Verloren

Verloren

Als Philip zijn vrouw bezoekt in de psychiatrische inrichting om te achterhalen waarom ze hem wilde doden, zwijgt ze. Kan hij zelf de waarheid ontdekken? Spreker(s): Kevin Hassing

€ 10,99
Clarice Janzen Overspel

Overspel

'Overspel' is een bijzonder en aangrijpend verhaal over lust en verlangen, en over de diepe gevoelens van liefde. In een mooie pakkende stijl voert Clarice Janzen de luisteraar mee naar een zeer verrassende ontknoping. Spreker(s): Kevin Hassing

€ 10,99
Mario Vargas Llosa Voor uw liefde

Voor uw liefde

De nieuwe roman van grootmeester Mario Vargas Llosa, de Nobelprijswinnaar op zijn best. Spanning, humor en erotiek strijden om voorrang in dit weergaloze verhaal over de Peruviaanse bovenklasse. Spreker(s): Bart van der Schaaf

€ 14,99
Santa   Montefiore Onder de Italiaanse zon

Onder de Italiaanse zon

Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen. Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Yvonne Gillissen Christopher Box

Christopher Box

Reisverhaal. Een onafhankelijke choreografe ontmoet in Marokko de Engelsman Christopher Box, die na een keurige en saaie jeugd aan zijn volwassen leven begint en er naar hunkert om de wereld te verkennen. Spreker(s): Yvonne Gillissen

€ 8,95
Susan van Eyck Mijn beeld van jou

Mijn beeld van jou

Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Spreker(s): Susan Hoffman

€ 14,99
Gill Paul De tweede vrouw

De tweede vrouw

Twee vrouwen die het koningshuis op de proef stellen. Gescheiden door de tijd. Verbonden door een geheim… Spreker(s): Dieuwertje Blok

€ 16,99
Abbi Glines Laatste kans

Laatste kans

Het onvergetelijke verhaal van Grant en Harlow, dat begon in 'Een wilde gok', gaat verder in deze nieuwe roman. Zij was de ware voor hem. De enige. Toen maakte hij de vergissing haar te laten gaan. Rosemary Beach deel 2. Spreker(s): Kevin Hassing, Fleur v

€ 14,99
Isabel Allende De Japanse minnaar

De Japanse minnaar

Om aan de nazi’s te ontkomen wordt Alma naar de VS gestuurd, waar ze Nathaniel en Ishimei ontmoet. Ishimei wordt haar grote liefde, maar ze trouwt met Nathaniel. Een afschuwelijk geheim verbindt hun levens. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Jennifer L. Armentrout IJskoud

IJskoud

Sydney en Kyler komen samen vast te zitten in een skioord. Ze kennen elkaar al van jongs af aan en zijn stiekem verliefd op elkaar. Dat willen ze alleen niet aan de ander laten merken... Spreker(s): Donna Vrijhof

€ 14,99
Bard Bothe Andermaal Anne

Andermaal Anne

Deze prachtige relatieroman over liefde, vriendschap en persoonlijke groei voert door het leven van een getergd man. Spreker(s): Bard Bothe

€ 17,99
Abbi Glines Een wilde gok

Een wilde gok

Als de vader van Harlow Manning, die speelt in een rockband, op tour gaat stuurt hij haar naar Rosemary Beach in Florida om bij haar halfzus Nan te wonen. Daar ontmoet Harlow de woest aantrekkelijke Grant Carter. Spreker(s): Kevin Hassing, Fleur van de Wa

€ 14,95
Cora Carmack Finding it

Finding it

'Finding it' is het derde deel van een succesvolle trilogie van Cora Carmack. In de VS werden er meer dan een half miljoen boeken verkocht. In Nederland heeft de auteur een vaste schare fans. Spreker(s): Sjoukje Hoogma

€ 11,99
Cora Carmack Faking it

Faking it

'Faking it' is het tweede deel van de succesvolle trilogie van Cora Carmack. In de VS werden er meer dan een half miljoen boeken verkocht. In Nederland heeft de auteur een vaste schare fans. Spreker(s): Sjoukje Hoogma

€ 11,99
Pagina 14 van 20
Populaire tags