Producten getagd met J.M. Meulenhoff

Jenna Blum De verloren familie

De verloren familie

Een ontroerend, indrukwekkend verhaal over de gevolgen van de Tweede Wereldoorlog voor een overlever. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
M.J. Arlidge Naar bed, naar bed

Naar bed, naar bed

Aan de Engelse zuidkust probeert inspecteur Helen Grace de meest ijzingwekkende misdaden op te lossen, maar de demonen uit haar eigen verleden laten haar niet met rust. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Jessica Clare Hoe tem je een miljonair

Hoe tem je een miljonair

Tienduizenden lezers genoten van de zes begeerlijke vrijgezellen in Jessica Clares Miljonairsclub-serie Spreker(s): Felicia Dalwegen

€ 14,99
Philip Kerr Metropolis

Metropolis

Berlijn, 1928. In de nadagen van de Weimarrepubliek onderzoekt de jonge Bernie Gunther een reeks moorden. Iemand lijkt de straten van de Berlijn te willen zuiveren. Tegen elke prijs. Veertiende en allerlaatste thriller met de onvergetelijke Bernie Gunther

€ 14,99
Harlan Coben Laat niet los

Laat niet los

Vijftien jaar geleden raakte hij zijn broer kwijt. De geheimen van toen lijken nu pas boven water te komen. De nieuwe standalone van Harlan Coben Spreker(s): Jeroen Tjepkema

€ 14,99
Geneval Lee Royal Passion

Royal Passion

Het was nog nooit zo spannend bij het Britse koningshuis – een hotte nieuwe serie voor de vele fans van E.L. James, Audrey Carlan en Jessica Clare Spreker(s): Valentina de Wild

€ 14,99
Jessica Clare De maagd en de miljonair

De maagd en de miljonair

Een heerlijke, hotte nieuwe serie van

€ 14,99
M.J. Arlidge Klikspaan

Klikspaan

Wie zal de volgende zijn?Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Vierde deel. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Charlotte de Monchy Eens gegeven

Eens gegeven

Feline heeft geen geld om haar vervallen huis op te knappen, tot een verrassende ontmoeting alles verandert… Vrolijk, romantisch, verrassend en meeslepend: Charlotte de Monchy is de ster van de Nederlandse feelgoodroman Spreker(s): Hannah van Lunteren

€ 14,99
Kristin Harmel Ik wist het al

Ik wist het al

Na het verlies van haar man vindt Kate opnieuw de liefde. Waarom is ze dan niet gelukkig? Een intens, aangrijpend en herkenbaar verhaal over de zoektocht naar nieuw geluk na een periode van rouw. Spreker(s): Chava Voor in 't Holt

€ 14,99
Robert Bryndza De stalker in de nacht

De stalker in de nacht

Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
Clairy Polak Voorbij, voorbij

Voorbij, voorbij

De debuutroman van gerenommeerd journalist en presentator Clairy Polak. Een bijzondere roman over afscheid nemen, vol compassie geschreven, die de lezer diep zal raken. Spreker(s): Clairy Polak

€ 14,99
Haenim Sunim Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de invloedrijkste boeddhistische leermeesters van dit moment Spreker(s): Francis Broekhuijsen

€ 14,99
J.D. Barker Horen, zien, zwijgen

Horen, zien, zwijgen

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Spreker(s): Bart Oomen

€ 14,99
Nicci Gerrard Woorden schieten te kort

Woorden schieten te kort

In dit persoonlijke boek onderzoekt Nicci Gerrard alle aspecten van dementie. Wat is het? Hoe gaat de maatschappij ermee om en wat zegt de wetenschap erover? Hoe ziet het eruit voor een buitenstaander en hoe is het om deze ziekte zelf te hebben? Spreker(s

€ 14,99
Kate Mosse Tijden van Vuur

Tijden van Vuur

Een waardige opvolger van Het verloren labyrint, De vergeten tombe en Citadel Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
M.J. Arlidge Kom je spelen?

Kom je spelen?

Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Benedict Wells Het einde van de eenzaamheid

Het einde van de eenzaamheid

Al vroeg verloren Jules, zijn broer Marty en zijn zus Liz hun ouders door een tragisch ongeval. Op hen alle drie laat dit verlies zijn sporen na, en in de jaren die volgen groeien zij gaandeweg uit elkaar. Spreker(s): Louis van Beek

€ 14,99
Rosie Walsh Zeven perfecte dagen

Zeven perfecte dagen

Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart. Spreker(s): Esther Floor

€ 14,99
Robert Bryndza Het meisje in het ijs

Het meisje in het ijs

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
Pagina 1 van 4