Producten getagd met J.M. Meulenhoff

Nicholas Sparks Zie mij

Zie mij

Gevoelig en romantisch, en met een spannend plot dat je meesleurt tot de laatste bladzijde. Spreker(s): Judith Amsenga

€ 14,99
Roald Dahl Oom Oswald

Oom Oswald

Oom Oswald, de grootste vrouwenverleider, schurk en bon-vivant aller tijden, heeft een briljant idee om in één klap ontstellend rijk te worden. Spreker(s): Frank Lammers

€ 14,99
Roald Dahl De meest fantastische verhalen - luisterboek 2

De meest fantastische verhalen - luisterboek 2

Roald Dahl heeft als schrijver van bizarre verhalen zijn reputatie gevestigd. Als geen ander weet hij zijn lezer te hypnotiseren, zodat deze de meest fantastische situaties als werkelijkheid accepteert. Spreker(s): Frank Lammers

€ 14,99
Roald Dahl De meest fantastische verhalen - luisterboek 1

De meest fantastische verhalen - luisterboek 1

Roald Dahl heeft als schrijver van bizarre verhalen zijn reputatie gevestigd. Als geen ander weet hij zijn lezer te hypnotiseren, zodat deze de meest fantastische situaties als werkelijkheid accepteert. Spreker(s): Frank Lammers

€ 14,99
Willy Vlautin Laat me niet vallen

Laat me niet vallen

‘Willy Vlautin is de literaire evenknie van Springsteen. Dit boek is alle media-aandacht meer dan waard.’ (NRC Handelsblad) Spreker(s): Adam Tyler

€ 14,99
Luke Allnutt Alleen voor jou

Alleen voor jou

Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop; voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls. Spreker(s): Adam Tyler

€ 14,99
Hendrik Groen Leven en laten leven

Leven en laten leven

Een feest voor alle Hendrik Groen-fans, geschreven met zijn kenmerkende humor en scherpe observatievermogen Spreker(s): Kees Hulst

€ 14,99
Jeffrey Archer De wegen van de macht

De wegen van de macht

Een meeslepend epos over een invloedrijke familie met een groot geheim en vele rivalen die uit zijn op hun ondergang. Voor de lezers van de boeken van Ken Follett. Spreker(s): Omar Baroud

€ 14,99
Jens Christian Grøndahl Portret van een man

Portret van een man

De hoofdpersoon blikt terug op zijn leven aan de hand van de vrouwen die daarin een belangrijke en vormende rol hebben gespeeld. 'Een instant klassieker.’ (DWDD Boekenpanel) Spreker(s): Bart van der Schaaf

€ 14,99
Mario Vargas Llosa Voor uw liefde

Voor uw liefde

De nieuwe roman van grootmeester Mario Vargas Llosa, de Nobelprijswinnaar op zijn best. Spanning, humor en erotiek strijden om voorrang in dit weergaloze verhaal over de Peruviaanse bovenklasse. Spreker(s): Bart van der Schaaf

€ 14,99
Santa   Montefiore Onder de Italiaanse zon

Onder de Italiaanse zon

Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen. Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Kristin Harmel Als we elkaar terugzien

Als we elkaar terugzien

Een geheim uit de Tweede Wereldoorlog zet Emily aan tot een speurtocht naar de waarheid over haar familie. Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van 'De bakkersdochter', 'Het familieportret' en 'De nachtegaal'. Spreker(s): Robin Steegman

€ 14,99
Jens Christian Grøndahl Vaak ben ik gelukkig

Vaak ben ik gelukkig

Een aangrijpende novelle over liefde, huwelijk en vriendschap van de auteur van 'Portret van een man'. Spreker(s): Martha van der Bly

€ 14,99
Cathy Kelly Tussen zussen

Tussen zussen

Een warme roman over de liefde voor je familie en de band tussen zusjes. Spreker(s): Sanne van der Ende

€ 14,99
Alex Marwood Waar is ze?

Waar is ze?

'Waar is ze?' is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim móét verborgen ­blijven. Ten koste van alles... Spreker(s): Roos van Leyenhorst

€ 14,99
Elie Wiesel Nacht

Nacht

Elie Wiesel werd als kind naar de nazi-vernietigingskampen Auschwitz en Buchenwald gezonden. 'Nacht' is het openhartige en diep ontroerende verslag van de verschrikkingen die zich daar hebben afgespeeld. Spreker(s): Frank Lammers

€ 14,99
Godfried Bomans Erik of het klein insectenboek

Erik of het klein insectenboek

'Erik of het klein insectenboek' van Godfried Bomans is het sprookje van het 8-jarige jongetje dat ´s avonds plotseling verdwijnt in het schilderij De Wollewei boven zijn bed. Leeftijd: 12+ Spreker(s): Kees Prins

€ 14,99
Sarah Jio De geheimzinnige tuin

De geheimzinnige tuin

Flora wordt door een internationale bende ingehuurd om in een landgoed te infiltreren en een unieke bloem te stelen. Haar zoektocht brengt haar een nieuwe liefde, maar ook een aantal gruwelijke misdaden. Spreker(s): Sanne van der Ende

€ 14,99
Nora Roberts Terug naar huis

Terug naar huis

Eerst verloor Shelby haar man, toen haar illusies. De torenhoge schulden die ze erfde blijken zijn onschuldigste geheim... Spreker(s): Charlotte Lap

€ 14,99
Kristin Hannah De nachtegaal

De nachtegaal

Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden? Spreker(s): Whoopie van Raam

€ 14,99
Pagina 1 van 3