Producten getagd met Historische roman

Simone van der Vlugt Schilderslief

Schilderslief

Een meeslepende roman over de verguisde minnares van Rembrandt van Rijn Spreker(s): Dieuwertje Blok

€ 14,99
Lydia Rood Turkenliefje

Turkenliefje

Turkenliefje is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, Gebaseerd op het ware verhaal van een Nederlands meisje in Algiers. Voor de lezers van Simone van der Vlugt en Suzanne Wouda. Spreker(s): Hannah van Lunteren

€ 14,99
Elizabeth Macneal De poppenfabriek

De poppenfabriek

Londen, 1850. Iris werkt in een poppenfabriek. Silas, is taxidermist en een verwoed verzamelaar van morbide curiositeiten. De man en het meisje ontmoeten elkaar toevallig in Hyde Park, tijdens de bouw van de wereldtentoonstelling. Voor Silas betekent deze

€ 14,99
Lorna Cook Het vergeten dorp

Het vergeten dorp

Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman voor fans van Kate Morton en Carol Drinkwater. Spreker(s): Tanneke Hartzuiker

€ 14,99
Elizabeth Jane Howard Veranderingen

Veranderingen

‘Veranderingen’ van Elizabeth Jane Howard is het vijfde en laatste deel van ‘de Cazalets’ serie. Het is halverwege de jaren vijftig. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Sue Monk Kidd Witte vleugels, zwarte vleugels

Witte vleugels, zwarte vleugels

Charleston, South Carolina, begin 19e eeuw Voor haar elfde verjaardag krijgt Sarah het tienjarige slavenmeisje Hetty 'Handful' cadeau. Er ontstaat een gecompliceerde maar hechte vriendschap, die hun levens zal beïnvloeden. Spreker(s): Wivineke van Gron

€ 12,99
AJ Pearce Beste mevr. Bird

Beste mevr. Bird

Een ontroerende en onweerstaanbaar geestige roman over een vrouw die oorlogscorrespondente wil worden, maar terechtkomt op de redactie van een damesblad om lezersbrieven te beantwoorden. Spreker(s): Eva Damen

€ 14,99
Lynn Austin Dochters van de kust

Dochters van de kust

Twee vrouwen, onwetend van elkaars bestaan, maar verbonden voor het leven. Spreker(s): Marijke Beversluis

€ 14,99
Marianne en Theo Hoogstraaten Amalia's erfenis

Amalia's erfenis

De zeventienjarige Amalia van Solms vlucht samen met koningin Elisabeth van Bohemen naar 's-Gravenhage. Prins Frederik Hendrik van Oranje-Nassau valt als een blok voor de mooie Amalia, maar zij geeft zich niet snel gewonnen. Spreker(s): Willemijn de Vrie

€ 12,99
Daniel Mason De Wintersoldaat

De Wintersoldaat

De wintersoldaat is een verhaal over oorlog en geneeskunde, over loyaliteit, over liefde in turbulente tijden en, uiteindelijk, over de fouten die we begaan en de zeldzame kansen die we krijgen om het goed te maken. Spreker(s): Jelle Amersfoort

€ 12,99
Elise Valmorbida De madonna van de bergen

De madonna van de bergen

Een meeslepende familiesaga in Italië ten tijde van de Tweede Wereldoorlog Spreker(s): Esther Floor

€ 14,99
Lynn Austin Anker in de storm

Anker in de storm

In dit vervolg op bestseller 'Dochters van de kust' huurt de jonge Anna een privédetective in om meer te weten te komen over haar biologische moeder. Spreker(s): Marijke Beversluis

€ 14,99
Barry Smit Bloedwonder

Bloedwonder

Bloedwonder is een adembenemende historische roman over de zoektocht van de mens naar bevrijdende antwoorden. Spreker(s): Kevin Hassing

€ 12,99
Jan Vantoortelboom Jagersmaan

Jagersmaan

In ‘Jagersmaan’ laat Jan Vantoortelboom met groot stilistisch vernuft en bravoure zien waar de grenzen van de liefde van een ouder voor een kind liggen. Spreker(s): Jeroen van Kan

€ 12,99
Hugh Walpole De verborgen stad

De verborgen stad

Indrukwekkende roman over Rusland aan het begin van de 20e eeuw. Spreker(s): Ruud Kuhn

€ 19,95
Kate Mosse Tijden van Vuur

Tijden van Vuur

Een waardige opvolger van Het verloren labyrint, De vergeten tombe en Citadel Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
Jacobine van den Hoek Zondebok

Zondebok

Een sfeervolle en spannende historische roman over een krachtige vrouw in het zestiende-eeuwse Amsterdam aan de vooravond van de 80-jarige oorlog, zeer geschikt voor lezers van Simone van der Vlugt. Spreker(s): Maeve van der Steen

€ 14,99
Carlijn Vis Vrij spel

Vrij spel

Tijdens de Tweede Wereldoorlog zit de jonge Emma in het verzet - totdat de Gestapo op de stoep staat en ze moet onderduiken. Samen met haar vriendje gaat ze van adres naar adres, maar als dit te gevaarlijk wordt, besluiten ze naar Engeland te vluchten.

€ 12,99
Mechtild Borrmann Over de grens

Over de grens

Een aangrijpende roman van een verloren Duitse jeugd. Gebaseerd op een duister hoofdstuk uit de Duitse naoorlogse geschiedenis: kindertehuizen in de jaren vijftig Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Diney Costeloe Familie op de vlucht

Familie op de vlucht

Duitsland, 1937. Als de nazi’s de Joodse Kurt oppakken, besluit zijn vrouw Ruth met hun kinderen te vluchten. Een wanhopige tocht door een land waarin helden en verraders er hetzelfde uit zien… Spreker(s): Tanneke Hartzuiker

€ 14,99
Pagina 1 van 6