Producten getagd met Familie

Liesbeth Smit Echte vrouwen krijgen een kind

Echte vrouwen krijgen een kind

Een boek over het niet-moederzijn in een wereld waarin dat niet de norm is. Spreker(s): Lottie Hellingman

€ 14,99
Marcel van Roosmalen Het zijn de kleine dingen die het doen

Het zijn de kleine dingen die het doen

Tragikomisch maar liefdevol portret over de moeder van Marcel van Roosmalen. Het verslag van een wereld die onherroepelijk kleiner wordt. Spreker(s): Marcel van Roosmalen

€ 14,99
Esther Gerritsen Broer

Broer

Scherpe en humoristische dialogen, een uitvergrote werkelijkheid, en het ongemakkelijke gevoel dat dit ook over jou gaat. Spreker(s): Esther Gerritsen

€ 9,99
Jenna Blum Het familieportret

Het familieportret

50 jaar lang heeft Anna Schlemmer geweigerd te praten over haar leven in Duitsland tijdens WO2. Gedreven door schuldgevoel over wie haar voorouders zouden kunnen zijn, gaat dochter Trudy op onderzoek uit. Spreker(s): Julika Marijn

€ 14,99
Tessa de Loo Een goed nest

Een goed nest

Over de strijd tussen de twee zussen Noor en Eva Denekamp. Ze zijn vijftig en hebben niets geleerd van het verleden. Ze blijken nog steeds rivalen te zijn, vilein en kinderachtig tegelijk. Spreker(s): Anneke Blok, Henriëtte Tol

€ 12,99
Corine Hartman Een vlaag van waanzin

Een vlaag van waanzin

Voor de buitenwereld vormen ze een perfect gezin: Anthonie en Romée van Baerle en hun drie kinderen. Maar dan krijgt Anthonie van zijn vrouw te horen dat ze hem gaat verlaten. Die nacht vermoordt Anthonie zijn vrouw. Spreker(s): Nienke van der Haak

€ 9,99
Johan Fretz Onder de paramariboom

Onder de paramariboom

Winnaar Boekhandelsprijs 2019 Spreker(s): Johan Fretz

€ 12,99
Emma Rous De tweeling van Summerbourne

De tweeling van Summerbourne

'De tweeling van Summerbourne' van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor liefhebbers van Santa Montefiore en Kate Morton. Spreker(s): Carolina Mout

€ 12,99
Mirjam Oldenhave Weet ik veel

Weet ik veel

In schitterende miniaturen geeft Mirjam Oldenhave een ontroerend inkijkje in de wereld van het pleegmoederschap Spreker(s): Mirjam Oldenhave

€ 10,99
Lieve Joris Terug naar Neerpelt

Terug naar Neerpelt

Na haar reizen door het Midden-Oosten, Afrika, Oost-Europa en Azië keert Lieve Joris terug naar het Vlaanderen van haar jeugd, naar het huis aan het kanaal in Neerpelt, waar zij opgroeide als middelste van een woelig gezin van negen. Spreker(s): Lieve J

€ 14,99
Kirsty Wark De erfenis van Elizabeth

De erfenis van Elizabeth

Een meeslepende, betoverende roman over liefde en verlangen en de band tussen moeder en dochter. Spreker(s): Margot Dames

€ 11,99
Elizabeth Jane Howard Bevrijding

Bevrijding

In ‘Bevrijding’, het vierde deel van ‘De Cazalets’, is de oorlog voorbij, maar voor de Cazalets is het leven er niet per se makkelijker op geworden. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Carolien Spaans Doet sneeuw pijn

Doet sneeuw pijn

'Doet sneeuw pijn' is een boek over de liefde tussen twee gewone mensen, een ondenkbaar verlies en de onwaarschijnlijke kracht om opnieuw te beginnen. Spreker(s): Miryanna van Reeden

€ 12,99
Elisabeth Strout Ik heet Lucy Barton

Ik heet Lucy Barton

In 'Ik heet Lucy Barton' wordt door een eenvoudig ziekenhuisbezoek inzicht verschaft in de meest kwetsbare relatie van allemaal: die tussen moeder en dochter. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,99
Sandra Rottenberg De sigarenfabriek van Isay Rottenberg

De sigarenfabriek van Isay Rottenberg

'De sigarenfabriek van Isay Rottenberg' van Hella en Sandra Rottenberg is een even aangrijpend als boeiend verslag: geschiedenis en familieverhaal in één. Spreker(s): Jan Donkers

€ 14,99
Mark Haddon Het rode huis

Het rode huis

De gezinnen van broer Richard en zus Angela brengen een week vakantie door op het Engelse platteland. Tijdens de familievakantie komen oude gevoelens naar boven drijven en worden familievetes uitgevochten. Spreker(s): Louis van Beek

€ 14,99
Jolande Withuis Raadselvader

Raadselvader

Withuis’ scherpe en ontroerende ontleding van de verhouding tot haar vader weerspiegelt onze recente wereldgeschiedenis en biedt de lezer een blik van binnenuit op de Koude Oorlog. Spreker(s): Jolande Withuis

€ 16,99
Peter Gotthardt De tovervalk 1 - De gekke heks

De tovervalk 1 - De gekke heks

Het is een doodgewone zomer voor Monika, Sigurd en Sandra. Totdat prins Carvallo hun leven komt binnengevlogen. Leeftijd: 7+ Spreker(s): Chava Voor in 't Holt

€ 2,99
Peter Gotthardt De tovervalk 2 - De gekooide valk

De tovervalk 2 - De gekooide valk

Sigurd, Sandra en Monika zijn blij verrast als ze weer bezoek krijgen van prins Carvallo. Leeftijd: 7+ Spreker(s): Chava Voor in 't Holt

€ 2,99
Peter Gotthardt De tovervalk 3 - De demonenkoningin

De tovervalk 3 - De demonenkoningin

Het derde boek in de serie over Sandra, Monika, Sigurd en de mysterieuze prins Carvallo. Leeftijd: 7+ Spreker(s): Chava Voor in 't Holt

€ 2,99
Pagina 2 van 9