Producten getagd met Familie

Angela Wals De jongen die wilde mislukken

De jongen die wilde mislukken

Wat doe je als je vriend vroeger overvallen pleegde? Journaliste Angela Wals ging op onderzoek uit. Spreker(s): Hannah van Lunteren, Kevin Hassing

€ 13,99
Robert Vuijsje Salomons oordeel

Salomons oordeel

'Salomons oordeel' is een ontroerende en komische roman over een familie die verstrikt raakt in de moderne tijd. De lezer wordt gedwongen om kleur te bekennen: aan welke kant sta ik nu echt? Spreker(s): Bart Oomen

€ 12,99
Hans Faber Anne

Anne

Een gedetailleerde reconstructie van een van de meest geruchtmakende vermissingszaken ooit in Nederland. Een aangrijpend verhaal over liefde en saamhorigheid in tijden van angst, woede en verdriet. Spreker(s): Beatrice van der Poel

€ 14,99
Benedict Wells Het einde van de eenzaamheid

Het einde van de eenzaamheid

Al vroeg verloren Jules, zijn broer Marty en zijn zus Liz hun ouders door een tragisch ongeval. Op hen alle drie laat dit verlies zijn sporen na, en in de jaren die volgen groeien zij gaandeweg uit elkaar. Spreker(s): Louis van Beek

€ 14,99
Stella Braam Ik heb Alzheimer

Ik heb Alzheimer

Nieuwe, herziene editie van een moderne klassieker - nu ook als luisterboek! Spreker(s): Liselot Thomassen

€ 13,99
Jenna Blum Het familieportret

Het familieportret

50 jaar lang heeft Anna Schlemmer geweigerd te praten over haar leven in Duitsland tijdens WO2. Gedreven door schuldgevoel over wie haar voorouders zouden kunnen zijn, gaat dochter Trudy op onderzoek uit. Spreker(s): Julika Marijn

€ 14,99
Corine Hartman Een vlaag van waanzin

Een vlaag van waanzin

Voor de buitenwereld vormen ze een perfect gezin: Anthonie en Romée van Baerle en hun drie kinderen. Maar dan krijgt Anthonie van zijn vrouw te horen dat ze hem gaat verlaten. Die nacht vermoordt Anthonie zijn vrouw. Spreker(s): Nienke van der Haak

€ 9,99
Liesbeth Smit Echte vrouwen krijgen een kind

Echte vrouwen krijgen een kind

Een boek over het niet-moederzijn in een wereld waarin dat niet de norm is. Spreker(s): Lottie Hellingman

€ 14,99
Johan Fretz Onder de paramariboom

Onder de paramariboom

Winnaar Boekhandelsprijs 2019 Spreker(s): Johan Fretz

€ 9,99
Emma Rous De tweeling van Summerbourne

De tweeling van Summerbourne

'De tweeling van Summerbourne' van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor liefhebbers van Santa Montefiore en Kate Morton. Spreker(s): Carolina Mout

€ 12,99
Mirjam Oldenhave Weet ik veel

Weet ik veel

In schitterende miniaturen geeft Mirjam Oldenhave een ontroerend inkijkje in de wereld van het pleegmoederschap Spreker(s): Mirjam Oldenhave

€ 10,99
Mirjam Oldenhave Weet ik veel

Weet ik veel

In schitterende miniaturen geeft Mirjam Oldenhave een ontroerend inkijkje in de wereld van het pleegmoederschap Spreker(s): Mirjam Oldenhave

€ 10,99
Lieve Joris Terug naar Neerpelt

Terug naar Neerpelt

Na haar reizen door het Midden-Oosten, Afrika, Oost-Europa en Azië keert Lieve Joris terug naar het Vlaanderen van haar jeugd, naar het huis aan het kanaal in Neerpelt, waar zij opgroeide als middelste van een woelig gezin van negen. Spreker(s): Lieve Jo

€ 14,99
Kirsty Wark De erfenis van Elizabeth

De erfenis van Elizabeth

Een meeslepende, betoverende roman over liefde en verlangen en de band tussen moeder en dochter. Spreker(s): Margot Dames

€ 11,99
Elizabeth Jane Howard Bevrijding

Bevrijding

In ‘Bevrijding’, het vierde deel van ‘De Cazalets’, is de oorlog voorbij, maar voor de Cazalets is het leven er niet per se makkelijker op geworden. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Carolien Spaans Doet sneeuw pijn

Doet sneeuw pijn

'Doet sneeuw pijn' is een boek over de liefde tussen twee gewone mensen, een ondenkbaar verlies en de onwaarschijnlijke kracht om opnieuw te beginnen. Spreker(s): Miryanna van Reeden

€ 9,99
Nicholas Sparks Zie mij

Zie mij

Gevoelig en romantisch, en met een spannend plot dat je meesleurt tot de laatste bladzijde. Spreker(s): Judith Amsenga

€ 14,99
Elisabeth Strout Ik heet Lucy Barton

Ik heet Lucy Barton

In 'Ik heet Lucy Barton' wordt door een eenvoudig ziekenhuisbezoek inzicht verschaft in de meest kwetsbare relatie van allemaal: die tussen moeder en dochter. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,99
Hella en Sandra Rottenberg De sigarenfabriek van Isay Rottenberg

De sigarenfabriek van Isay Rottenberg

'De sigarenfabriek van Isay Rottenberg' van Hella en Sandra Rottenberg is een even aangrijpend als boeiend verslag: geschiedenis en familieverhaal in één. Spreker(s): Jan Donkers

€ 14,99
Mark Haddon Het rode huis

Het rode huis

In 'Het rode huis' brengen de gezinnen van broer Richard en zus Angela een week vakantie door op het Engelse platteland. Tijdens de familievakantie komen oude gevoelens naar boven drijven en worden familievetes uitgevochten. Spreker(s): Louis van Beek

€ 14,99
Pagina 1 van 8