Producten getagd met Boekerij

M.J. Arlidge Kom je spelen?

Kom je spelen?

Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Rosie Walsh Zeven perfecte dagen

Zeven perfecte dagen

Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart. Spreker(s): Esther Floor

€ 14,99
Robert Bryndza Het meisje in het ijs

Het meisje in het ijs

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
M.J. Arlidge Piep zei de muis

Piep zei de muis

Helen Grace is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke demonen die haar af en toe zelfs in een depressie dreigen te storten. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Harlan Coben Zes jaar

Zes jaar

Jake Fisher gaat op zoek naar zijn grote liefde Natalie. Het beeld van haar brokkelt al snel af, totdat de zoektocht zijn eigen leven in gevaar brengt. Spannende thriller van bestsellerauteur Harlan Coben. Spreker(s): Job Schuring

€ 14,99
Sarah McCoy De bakkersdochter

De bakkersdochter

Een beslissing genomen in 1945 brengt 2 vrouwen 60 jaar later bij elkaar. Als hun levens met elkaar verweven raken worden ze gedwongen om een ongemakkelijke waarheid onder ogen te zien en de moed te vinden om te vergeven. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Jenna Blum Het familieportret

Het familieportret

50 jaar lang heeft Anna Schlemmer geweigerd te praten over haar leven in Duitsland tijdens WO2. Gedreven door schuldgevoel over wie haar voorouders zouden kunnen zijn, gaat dochter Trudy op onderzoek uit. Spreker(s): Julika Marijn

€ 14,99
Nicholas Sparks Zie mij

Zie mij

Gevoelig en romantisch, en met een spannend plot dat je meesleurt tot de laatste bladzijde. Spreker(s): Judith Amsenga

€ 14,99
Hanna Lindberg Stockholm Confidential

Stockholm Confidential

Journaliste Solveig Berg speelt een gevaarlijk spel in een wereld vol hebzucht, jaloezie en chantage. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
Jackie van Laren Opstaan

Opstaan

Een verloren liefde hervonden... Vervolg op 'Vallen', het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strand. Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
Jackie van Laren Vallen

Vallen

Liefde, glamour en rock ’n roll: Een roman om verliefd op te worden. 'Een heerlijke roman bomvol geweldige karakters en de nodige dosis humor!' Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
C.J. Daugherty De echomoorden

De echomoorden

Vijftien jaar geleden werd haar moeder vermoord en was er van de dader geen spoor te vinden. Heeft hij nu weer toegeslagen?Eerste thriller van New York Times-bestsellerauteur Christi Daugherty. Spreker(s): Eva Damen

€ 14,99
Astrid Harrewijn Miss Verstand

Miss Verstand

Alles lijkt kinderpsychologe Iris voor de wind te gaan, tot ze een groot familiegeheim ontdekt. 'Miss verstand' is het slotdeel van het drieluik over Didi, Lein en Iris, drie hartsvriendinnen die lief en leed met elkaar delen. Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
Astrid Harrewijn Miss Communicatie

Miss Communicatie

Eerste deel uit een driedelige serie over de levens van de dertigers Didi, Iris en Lein, die naast hun gezamenlijke woonkamer ook al jarenlang lief en leed delen. Spreker(s): Barbara Sloesen

€ 14,99
Nicholas Sparks Je bent nooit alleen

Je bent nooit alleen

Julie zal haar overleden man nooit vergeten, maar durft ze zichzelf wel een nieuwe kans op liefde te gunnen? Meeslepend verhaal over liefde, verraad en obsessie – prachtige roman van bestsellerauteur Nicholas Sparks. Spreker(s): Marlayne Sahupala

€ 14,99
Luke Allnutt Alleen voor jou

Alleen voor jou

Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop; voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls. Spreker(s): Adam Tyler

€ 14,99
Santa   Montefiore Onder de Italiaanse zon

Onder de Italiaanse zon

Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen. Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Kristin Harmel Als we elkaar terugzien

Als we elkaar terugzien

Een geheim uit de Tweede Wereldoorlog zet Emily aan tot een speurtocht naar de waarheid over haar familie. Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van 'De bakkersdochter', 'Het familieportret' en 'De nachtegaal'. Spreker(s): Robin Steegman

€ 14,99
Cathy Kelly Tussen zussen

Tussen zussen

Een warme roman over de liefde voor je familie en de band tussen zusjes. Spreker(s): Sanne van der Ende

€ 14,99
Alex Marwood Waar is ze?

Waar is ze?

'Waar is ze?' is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim móét verborgen ­blijven. Ten koste van alles... Spreker(s): Roos van Leyenhorst

€ 14,99
Pagina 1 van 3