Producten getagd met Boekerij

Hanna Lindberg Stockholm Confidential

Stockholm Confidential

Journaliste Solveig Berg speelt een gevaarlijk spel in een wereld vol hebzucht, jaloezie en chantage. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
Jackie van Laren Opstaan

Opstaan

Een verloren liefde hervonden... Vervolg op 'Vallen', het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strand. Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
Jackie van Laren Vallen

Vallen

Liefde, glamour en rock ’n roll: Een roman om verliefd op te worden. 'Een heerlijke roman bomvol geweldige karakters en de nodige dosis humor!' Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
C.J. Daugherty De echomoorden

De echomoorden

Vijftien jaar geleden werd haar moeder vermoord en was er van de dader geen spoor te vinden. Heeft hij nu weer toegeslagen?Eerste thriller van New York Times-bestsellerauteur Christi Daugherty. Spreker(s): Eva Damen

€ 14,99
Astrid Harrewijn Miss Verstand

Miss Verstand

Alles lijkt kinderpsychologe Iris voor de wind te gaan, tot ze een groot familiegeheim ontdekt. 'Miss verstand' is het slotdeel van het drieluik over Didi, Lein en Iris, drie hartsvriendinnen die lief en leed met elkaar delen. Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
Astrid Harrewijn Miss Communicatie

Miss Communicatie

Eerste deel uit een driedelige serie over de levens van de dertigers Didi, Iris en Lein, die naast hun gezamenlijke woonkamer ook al jarenlang lief en leed delen. Spreker(s): Barbara Sloesen

€ 14,99
Nicholas Sparks Je bent nooit alleen

Je bent nooit alleen

Julie zal haar overleden man nooit vergeten, maar durft ze zichzelf wel een nieuwe kans op liefde te gunnen? Meeslepend verhaal over liefde, verraad en obsessie – prachtige roman van bestsellerauteur Nicholas Sparks. Spreker(s): Marlayne Sahupala

€ 14,99
Luke Allnutt Alleen voor jou

Alleen voor jou

Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop; voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls. Spreker(s): Adam Tyler

€ 14,99
Santa   Montefiore Onder de Italiaanse zon

Onder de Italiaanse zon

Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen. Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Kristin Harmel Als we elkaar terugzien

Als we elkaar terugzien

Een geheim uit de Tweede Wereldoorlog zet Emily aan tot een speurtocht naar de waarheid over haar familie. Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van 'De bakkersdochter', 'Het familieportret' en 'De nachtegaal'. Spreker(s): Robin Steegman

€ 14,99
Harlan Coben Dood spel

Dood spel

Tijdens de huwelijksreis van Laura en David keert hij niet terug na een zwemtocht. Laura besluit in Davids verleden te graven en stuit op een oude moord, een familieschandaal en een web van leugens... Spreker(s): Omar Baroud

€ 14,99
Cathy Kelly Tussen zussen

Tussen zussen

Een warme roman over de liefde voor je familie en de band tussen zusjes. Spreker(s): Sanne van der Ende

€ 14,99
Alex Marwood Waar is ze?

Waar is ze?

'Waar is ze?' is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim móét verborgen ­blijven. Ten koste van alles... Spreker(s): Roos van Leyenhorst

€ 14,99
Godfried Bomans Erik of het klein insectenboek

Erik of het klein insectenboek

'Erik of het klein insectenboek' van Godfried Bomans is het sprookje van het 8-jarige jongetje dat ´s avonds plotseling verdwijnt in het schilderij De Wollewei boven zijn bed. Leeftijd: 12+ Spreker(s): Kees Prins

€ 14,99
Santa   Montefiore De laatste roos van de zomer

De laatste roos van de zomer

De terugkeer van de vrouwen van Deverill. Het magistrale drieluik over de Deverills van Santa Montefiore is nu compleet! Spreker(s): Rose van Leyenhorst

€ 14,99
Sarah Jio De geheimzinnige tuin

De geheimzinnige tuin

Flora wordt door een internationale bende ingehuurd om in een landgoed te infiltreren en een unieke bloem te stelen. Haar zoektocht brengt haar een nieuwe liefde, maar ook een aantal gruwelijke misdaden. Spreker(s): Sanne van der Ende

€ 14,99
Santa   Montefiore Als de rododendron bloeit

Als de rododendron bloeit

De vrouwen van kasteel Deverill proberen zich staande te houden in de roerige jaren voor de Tweede Wereldoorlog. Kitty wordt verscheurd door haar liefde voor Ierland en de wens haar leven met Jack te delen. Deverill saga 2. Spreker(s): Rose van Leyenhorst

€ 14,99
Harlan Coben De verbeelding

De verbeelding

Voormalig special forces-pilote Maya Calloway ziet tijdens haar werk iets onmogelijks. Op de nanny cam speelt haar tweejarige dochter Lily thuis met haar man Joe. Maar die is twee weken eerder bruut vermoord. Verbeeldt ze het zich? Spreker(s): Omar Baroud

€ 14,99
Harlan Coben Naar huis

Naar huis

Een decennium geleden werden twee zonen van twee welgestelde families ontvoerd. Er werd losgeld geëist, maar sindsdien is er niets meer van de jongens vernomen. Geen enkel spoor is er van hen terug te vinden. Spreker(s): Omar Baroud

€ 14,99
Astrid Harrewijn Vrienden voor het leven

Vrienden voor het leven

Als het roer helemaal om moet, kun je de hulp van je vrienden goed gebruiken. De hoofdpersonen uit 'Drie vrienden, een huis (en een klusjesman)' en 'Daar heb je vrienden voor' keren terug in dit los te beluisteren vervolg. Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 14,95
Pagina 1 van 3