Producten getagd met AW Bruna

Gregg Hurwitz De accountant

De accountant

Een laatste klus voor Evan 'Nowhere Man' Smoak. Spreker(s): Ad Knippels

€ 15,99
Kelly Moran Het begint met een kus

Het begint met een kus

Oude vrienden, nieuwe liefde? Een plek om te ontspannen, drie dierenartsen om verliefd op te worden - het tweede deel van de Redwood-serie Spreker(s): Jantine van den Bosch

€ 10,99
Wendy Geuverink Hoelang mag ik blijven?

Hoelang mag ik blijven?

In 'Hoelang mag ik blijven?' beschrijft Wendy Geuverink het waargebeurde en persoonlijke verhaal van Truus Stern-van Zuiden, die in de Tweede Wereldoorlog 13 onderduikadressen overleefde. Spreker(s): Hanneke Groenteman

€ 11,99
Suzanne Vermeer Souvenir

Souvenir

Een Italiaanse zomer vol geheimen... Spreker(s): Charlotte Lap

€ 13,99
Elizabeth George In wankel evenwicht

In wankel evenwicht

Met niet meer bij zich dan een rugzak trekt Lynley al een maand te voet door Cornwall, om alleen te zijn met zijn gedachten. Maar dan ziet hij een lichaam liggen. Spreker(s): Dieuwertje Blok

€ 11,99
Katrine Engberg Glazen vleugels

Glazen vleugels

Een bezorger maakt zijn rondje door het centrum van Kopenhagen en doet een macabere vondst: het naakte lichaam van een dode vrouw ligt in een fontein in een van de hoofdstraten van de stad... Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 15,99
Kelly Moran Het begint met een blik

Het begint met een blik

Heerlijke romance, verslavend lekkere feelgood: de Redwood Ridge-serie is dé #1 guilty pleasure! Spreker(s): Jantine van den Bosch

€ 10,99
Christian Berkel De appelboom

De appelboom

Aangrijpende, deels autobiografische roman over drie generaties van een Duits-Joodse familie, hun levens een testament van de tumultueuze twintigste eeuw. Spreker(s): Esther Floor

€ 13,99
Sam Lloyd Het geheugenwoud

Het geheugenwoud

Een adembenemende thriller over een ontvoerd meisje, de jongen die haar kan redden en hun huiveringwekkende kat-en-muisspel vol bedrog en verraad. Voor de liefhebbers van Stephen King en C.J. Tudor. Spreker(s): Huub Dikstaal

€ 15,99
Loes den Hollander Toen ik dood was

Toen ik dood was

Ik weet hoe de hel eruitziet. Ik ben een nabestaande. Ik ben de moeder van een kind dat werd doodgepest. Ik weet sinds die dag hoe de hel eruitziet en ik heb besloten om een paar mensen dezelfde ervaring te gunnen. Spreker(s): Jolanda van den Berg

€ 11,99
Louise Jensen De familie

De familie

Een intelligente, verslavende thriller over familie, verlies en leugens die je tot het einde op het puntje van je stoel laat zitten. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 11,99
Ed van Eeden De macht

De macht

In de Utrechtse wijk Overvecht wordt het gekruisigde lijk van een jonge vrouw aangetroffen in een verlaten flat. Het gebouw staat op het punt om te worden afgebroken: op dezelfde plek moet de grootste moskee van Midden-Nederland gaan verrijzen. Spreker(s)

€ 12,99
Marijke Verhoeven Onderschat

Onderschat

Als Marcia plots op onaangename wijze wordt gechanteerd en haar echtgenoot van fraude wordt beschuldigd, komt Marcia’s leven in een stroomversnelling. Spreker(s): Jolanda van den Berg

€ 11,99
Karen Cleveland Dicht bij jou

Dicht bij jou

Wat als degene van wie je het meeste houdt degene blijkt die je het meest moet vrezen? De razendspannende nieuwe thriller van voormalig CIA-analist Karen Cleveland. Spreker(s): Chava voor in 't Holt

€ 15,99
Linda Jansma Bloedband

Bloedband

Cirkel van het kwaad is een driedelige thrillerserie over de zoektocht naar de ware toedracht van een twintig jaar oude moord. Na Schaduwkinderen, Uitverkoren is dit het derde deel: Bloedband. Spreker(s): Leonoor Koster

€ 11,99
Jørn Lier Horst Nulpunt

Nulpunt

Oslo, 2018. De bekende atlete Sonja Nordstrøm komt niet opdagen bij de boekpresentatie van haar omstreden autobiografie. Als celebrityblogger Emma Ramm later die dag naar Nordstrøms huis gaat, ziet ze dat de deur openstaat en treft ze binnen tekenen van e

€ 15,99
Marc Roger De lessen van meneer Picquier

De lessen van meneer Picquier

Een ontwapenende roman voor fans van Intouchables en Jonas Jonasson – en voor iedereen die van lezen houdt. Spreker(s): Rik van de Westelaken

€ 13,99
Francis Durbridge Paul Vlaanderen en het Z-mysterie

Paul Vlaanderen en het Z-mysterie

Criminele organisaties azen op een militaire uitvinding. Eén van die organisaties wordt geleid door de geheimzinnige en ongrijpbare Z 4. Wie is hij? De hulp van Paul Vlaanderen wordt ingeroepen. Hoorspel Spreker(s): Chiel de Kruijf, Els Buitendijk, Arthur

€ 17,95
Populaire tags