Producten getagd met A.W. Bruna Uitgevers

Meer info over Franco Faggiani Tussen twee werelden bij Luisterrijk.nl

Tussen twee werelden

De vijftigjarige Leo worstelt met het verdriet om de dood van zijn vrouw Chiara. Dan ontmoet hij Martino: een eenkennige, autistische jongen. In de eenzaamheid van de bergen ontwikkelen ze hun eigen, eenvoudige en oprechte leven. Spreker(s): Cees van Ede

Meer info over David Baldacci Een goede daad bij Luisterrijk.nl

Een goede daad

Aloysius Archer, een oorlogsveteraan en ex-gevangene, probeert zijn leven na enkele turbulente jaren weer op te pakken. Maar wat begint als een simpel klusje, loopt uit op een moordmysterie… Spreker(s): Kevin Hassing

Meer info over Deon Meyer Het Nostradamus-document bij Luisterrijk.nl

Het Nostradamus-document

Hij legt zijn hand op haar blote schouder, zijn mond is droog, hij weet niet of hij haar wil tegenhouden of naar zich toe wil trekken, en dan schieten ze op haar. Spreker(s): Sander de Heer

Meer info over Deon Meyer Karoonacht bij Luisterrijk.nl

Karoonacht

Wanneer een boerderij wordt overvallen, wordt de hulp van Lemmer ingeroepen om de daders op te sporen. Lemmer is iemand waar de meeste mensen met een grote boog omheen lopen, een man die voor niets en niemand opzij gaat en die altijd zijn zin krijgt. Spre

Meer info over Deon Meyer Onzichtbaar bij Luisterrijk.nl

Onzichtbaar

Emma is vastbesloten haar vermiste broer te vinden, die al twintig jaar geleden zou zijn gestorven. Ze is ervan overtuigd dat ze hem enkele dagen daarvoor op het nieuws heeft gezien en roept de hulp in van een bodyguard: Lemmer. Spreker(s): Sander de Hee

Meer info over Mark Manson Alles is f*cked bij Luisterrijk.nl

Alles is f*cked

Het nieuwe boek van bestsellerauteur Mark Manson van 'De edele kunst van not giving a f*ck' over (het ontbreken van) hoop. Spreker(s): Roel Fooij

Meer info over Raffaella Romagnolo Een verloren vriendin bij Luisterrijk.nl

Een verloren vriendin

Het portret van twee vriendinnen en twee landen: het Italië van stakingen, fascisme en wereldoorlogen, en het Amerika van Little Italy en de American dream. Spreker(s): Dieuwertje Blok

Meer info over Esi Edugyan Washington Black bij Luisterrijk.nl

Washington Black

Een ongelooflijk avontuur, van de zengende rietsuikervelden van Barbados tot de ijzige woestenij van het Canadese Noorden. Een bijzondere roman over identiteit, vrijheid, liefde en verlossing. Spreker(s): Maarten Smeele

Meer info over Chandler Baker Fluisternetwerk bij Luisterrijk.nl

Fluisternetwerk

Razendspannende roman voor liefhebbers van Liane Moriarty en 'Big Little Lies'. Spreker(s): Esther Floor

Meer info over David Lagercrantz Zij die moet sterven - Millennium 6 bij Luisterrijk.nl

Zij die moet sterven - Millennium 6

Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus... 'Zij die moet sterven' is het laatste door David Lagercrantz geschreven deel en levert een explosief einde van 'Millennium 6'. Spreker(s): Ron Brandsteder

Meer info over Lisa Jewell Ik volg je bij Luisterrijk.nl

Ik volg je

'Dit is zowel een grijpt-je-bij-de-strot-thriller als een aangrijpend familiedrama. Fantastisch.’ – A.J. Finn, auteur van De vrouw in het raam Spreker(s): Peggy Vrijens

Meer info over Eva García Sáenz de Urturi De stilte van de witte stad bij Luisterrijk.nl

De stilte van de witte stad

Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafón liefhebbers die ook van thrillers houden. Spreker(s): Sander de Heer

Meer info over Elizabeth George Zijn laatste wil bij Luisterrijk.nl

Zijn laatste wil

Deborah St James is verbijsterd wanneer ze op een stormachtige avond de broer van een oude vriendin uit Amerika op haar stoep aantreft. Spreker(s): Dieuwertje Blok

Meer info over Suzanne Vermeer Zuidenwind bij Luisterrijk.nl

Zuidenwind

Een bonusthriller van Suzanne Vermeer om in één dag te bingelezen. De 21-jarige Iris ontmoet een mysterieuze jongeman tijdens een vakantie in Bergen aan Zee. Dit zet haar leven op zijn kop… Spreker(s): Charlotte Lap

Meer info over Lorna Cook Het vergeten dorp bij Luisterrijk.nl

Het vergeten dorp

Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman voor fans van Kate Morton en Carol Drinkwater. Spreker(s): Tanneke Hartzuiker

Meer info over Jens   Lapidus Val dood bij Luisterrijk.nl

Val dood

JW heeft zijn tijd in de gevangenis goed besteed en zint op een grootse comeback. Jorge is zijn nieuwe, saaie bestaan als verkoper van lattes en cappuccino’s al spuugzat. Het luxeleventje lonkt als hij zijn laatste grote deal aan het plannen is. Spreker(s

Meer info over Ingrid Oonincx Sluipweg bij Luisterrijk.nl

Sluipweg

Een vriendschap. Een ongeluk. Een geheim. Spreker(s): Christel Schimmel

Meer info over Annerieke de Vries Sluipwesp bij Luisterrijk.nl

Sluipwesp

Het onbegrensde verlangen haar kind terug te zien en het geheim van een verongelukte vriend lokken mortuariummedewerkster Maud de buitenwereld in. Spreker(s): Esther Floor

Meer info over C.J. Tudor De terugkeer bij Luisterrijk.nl

De terugkeer

Er is iets gebeurd met mijn zusje. Ik weet niet wat, maar ze was niet dezelfde toen ze terugkwam. Spreker(s): Louis van Beek

Meer info over Loes den Hollander Mij zie je niet bij Luisterrijk.nl

Mij zie je niet

Ik weet hoe de hel eruitziet. Ik ben een nabestaande. Ik ben de moeder van een kind dat werd doodgepest. Ik weet sinds die dag hoe de hel eruitziet en ik heb besloten om een paar mensen dezelfde ervaring te gunnen. Spreker(s): Inge Ipenburg, Eva Damen

Pagina 4 van 15
Populaire tags