Producten getagd met AmboAnthos

Simone van der Vlugt Schilderslief

Schilderslief

Een meeslepende roman over de verguisde minnares van Rembrandt van Rijn Spreker(s): Dieuwertje Blok

€ 14,99
Petra Kruijt Stewardess Hannah in Reykjavik

Stewardess Hannah in Reykjavik

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99
Mads Peder Nordbo Koude angst

Koude angst

Een koelbloedig machtsspel: sommige dingen kunnen niet verborgen blijven Spreker(s): Jeroen Tjepkema

€ 12,99
Laura de Koning De leesclub

De leesclub

Bijzondere belevenissen van leesclubvriendinnen die samen een landhuis opknappen Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 12,99
Lydia Rood Turkenliefje

Turkenliefje

Turkenliefje is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, Gebaseerd op het ware verhaal van een Nederlands meisje in Algiers. Voor de lezers van Simone van der Vlugt en Suzanne Wouda. Spreker(s): Hannah van Lunteren

€ 14,99
Carla de Jong Gebroken wit

Gebroken wit

Een ziekenhuis in opspraak. Spreker(s): Irma Hartog

€ 12,99
Tineke Beishuizen De laatste dans

De laatste dans

‘De laatste dans’ van Tineke Beishuizen bevat twee heerlijke verhalen:'De man die niet wilde dansen' en 'Elba'. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 2,99
Escober Ongenade

Ongenade

Genomineerd voor de Diamanten Kogel 2008 Spreker(s): Frans van Deursen

€ 12,99
Escober Onder druk

Onder druk

Winnaar Diamanten Kogel 2005. Genomineerd voor de Gouden Strop 2005 Spreker(s): Frans van Deursen

€ 12,99
Marijke Vos Alles op alles

Alles op alles

Nadja past op het landhuis van haar oudtante in Engeland. Maar een onverwachte ontmoeting verstoort haar rustige sabbatical... Spreker(s): Liss Walravens

€ 5,99
Petra Kruijt Stewardess Hannah op Ibiza

Stewardess Hannah op Ibiza

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99
Daniëlle Hermans Het tulpenvirus

Het tulpenvirus

Een jonge kunstenaar raakt betrokken bij de mysterieuze dood van zijn oom. Hij komt erachter dat de tulpenmanie niet iets is dat tot het verleden behoort. De gekte rond die bloem drijft mensen nog steeds tot het uiterste, zelfs tot moord. Spreker(s): Lor

€ 12,99
Loes Wouterson Groener gras

Groener gras

In 'Groener gras', een grappige en ontroerende liefdesroman, gaat een vrouw vreemd, waarna ze haar eigen man beter leert kennen dan ooit. Ze wordt jaloers… op zichzelf. En neemt wraak. Spreker(s): Loes Wouterson

€ 14,99
Elizabeth Day Het feest

Het feest

'Het feest' van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Spreker(s): Ad Knippels

€ 14,99
Nicci French Huis vol leugens

Huis vol leugens

'Huis vol leugens' is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. Spreker(s): Carly Wijs

€ 14,99
Petra Kruijt Stewardess Hannah in Rome

Stewardess Hannah in Rome

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99
Robert Pollack De Taak

De Taak

Een spectaculaire thriller over de grootste Russische overheidsfraude uit de geschiedenis Spreker(s): Ad Knippels

€ 14,99
Petra Kruijt Stewardess Hannah in Parijs

Stewardess Hannah in Parijs

Stewardess Hannah vliegt op haar eerste werkdag naar het romantische Parijs. Maar voor haar is het niet zo’n sprookje… Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99
Karin Bloemen Mijn ware verhaal

Mijn ware verhaal

Het openhartige verhaal van Karin Bloemen over haar jeugd Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Elise Valmorbida De madonna van de bergen

De madonna van de bergen

Een meeslepende familiesaga in Italië ten tijde van de Tweede Wereldoorlog Spreker(s): Esther Floor

€ 14,99
Pagina 1 van 13