Romans en literatuur

Hilde Vandermeeren Als alles duister wordt

Als alles duister wordt

Een ambitieuze fotograaf en een onwetende getuige… Spreker(s): Chava Voor in 't Holt

€ 13,99
Jessica Clare Hoe tem je een miljonair

Hoe tem je een miljonair

Tienduizenden lezers genoten van de zes begeerlijke vrijgezellen in Jessica Clares Miljonairsclub-serie Spreker(s): Felicia Dalwegen

€ 14,99
Stefanie van Mol Kies voor hem

Kies voor hem

Als leadzanger heeft Max zijn droom waargemaakt. Iedereen denkt dat hij alles voor elkaar heeft, maar niets is minder waar. Zijn keuze voor de band Full Moon kostte hem de liefde van zijn leven... Spreker(s): Vanessa Vos

€ 16,95
Philip Kerr Metropolis

Metropolis

Berlijn, 1928. In de nadagen van de Weimarrepubliek onderzoekt de jonge Bernie Gunther een reeks moorden. Iemand lijkt de straten van de Berlijn te willen zuiveren. Tegen elke prijs. Veertiende en allerlaatste thriller met de onvergetelijke Bernie Gunther

€ 14,99
Colson Whitehead De jongens van Nickel

De jongens van Nickel

Nickel is een tuchtschool waar zwarte jongens worden mishandeld door hun witte bewakers. De zesteinjarige Elwood en zijn vriend Turner koesteren maar één wens: ontsnappen uit Nickel. Spreker(s): Johan Fretz

€ 12,99
Harlan Coben Laat niet los

Laat niet los

Vijftien jaar geleden raakte hij zijn broer kwijt. De geheimen van toen lijken nu pas boven water te komen. De nieuwe standalone van Harlan Coben Spreker(s): Jeroen Tjepkema

€ 14,99
Latoya Moirae Indigo

Indigo

Erotiek en wraak voeren de boventoon in deze spannende thriller. Spreker(s): Machteld van der Gaag

€ 16,95
Chris Power Moeders: De zomer van 1976

Moeders: De zomer van 1976

De tien verhalen van Chris Powers buitengewone verhalenbundel 'Moeders' gaan over die korte momenten in het leven die steeds blijven weerklinken. Beluister nu het eerste verhaal uit de bundel, 'De zomer van 1976'. Spreker(s): Eva Damen

€ 2,49
Dani van Doorn Jacht op een schat

Jacht op een schat

Een spannend en romantisch verhaal, geschreven met veel gevoel voor humor. Spreker(s): Vera Hilhorst

€ 17,95
Geneval Lee Royal Passion

Royal Passion

Het was nog nooit zo spannend bij het Britse koningshuis – een hotte nieuwe serie voor de vele fans van E.L. James, Audrey Carlan en Jessica Clare Spreker(s): Valentina de Wild

€ 14,99
Lee Child Achtervolging

Achtervolging

Jack Reacher is weer op pad, maar de lift die hij deze keer krijgt - richting Virginia -, is misschien wel zijn laatste... Spreker(s): Roel Fooij

€ 12,99
Jessica Clare De maagd en de miljonair

De maagd en de miljonair

Een heerlijke, hotte nieuwe serie van

€ 14,99
Jan Meeus De Schiedamse cocaïnemaffia

De Schiedamse cocaïnemaffia

'De Schiedamse cocaïnemaffia' gaat over hoe cocaïne Nederland binnenkomt. Jan Meeus, auteur van Verraad over Willem Holleeder, schrijft over de corrupte douanier Gerrit G. en het conflict onder drugshandelaars na de vergismoord op Rob Zweekhorst. Spreker

€ 11,99
Elizabeth Day Het feest

Het feest

'Het feest' van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Spreker(s): Ad Knippels

€ 14,99
Nicci French Huis vol leugens

Huis vol leugens

'Huis vol leugens' is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. Spreker(s): Carly Wijs

€ 14,99
Kitty Zijlmans Kunstgeschiedenis

Kunstgeschiedenis

Een aanstekelijk en belangwekkend betoog, voor iedereen met interesse in kunst. Spreker(s): Tessel Blok

€ 9,99
Carla Vermaat Als er geen vertrouwen is...

Als er geen vertrouwen is...

Zal Anouk de zo verdiende rust vinden aan de kust? Spreker(s): Ineke Luesink

€ 16,95
M.J. Arlidge Klikspaan

Klikspaan

Wie zal de volgende zijn?Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Vierde deel. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Stefan Hertmans De bekeerlinge

De bekeerlinge

Stefan Hertmans ontdekt de sporen van een voorname christelijke jonkvrouw uit de elfde eeuw, die haar leven vergooide uit liefde voor een Joodse jongen. Hij gaat letterlijk achter deze vrouw aan, die samen met haar verboden liefde op de vlucht slaat en ee

€ 12,99
Stefanie van Mol Kies voor haar

Kies voor haar

Als gitarist van de succesvolle band Full Moon heeft John alles voor elkaar. Maar wanneer het kleine zusje van zanger Max bij de band verblijft, zet die kleine, vurige dame zijn leven op zijn kop. Spreker(s): Vanessa Vos

€ 16,95
Pagina 5 van 111