Romans en literatuur

Patrick De Bruyn Eeuwige nacht

Eeuwige nacht

De grootmeester van de spanning is terug! En hoe! Spreker(s): Babette Engels

€ 12,99
Dalilla Hermans Black-out

Black-out

Razend spannende thriller over een brandend actueel thema! Spreker(s): Babette Engels

€ 12,99
Esi Edugyan Washington Black

Washington Black

Een ongelooflijk avontuur, van de zengende rietsuikervelden van Barbados tot de ijzige woestenij van het Canadese Noorden. Een bijzondere roman over identiteit, vrijheid, liefde en verlossing. Spreker(s): Maarten Smeele

€ 16,99
Chandler Baker Fluisternetwerk

Fluisternetwerk

Razendspannende roman voor liefhebbers van Liane Moriarty en 'Big Little Lies'. Spreker(s): Esther Floor

€ 14,99
Maarten 't Hart De nachtstemmer

De nachtstemmer

Voor vertedering moet je op je hoede zijn. De nieuwe roman van Maarten 't Hart. Spreker(s): Johannes Sneekes

€ 15,99
Tomas Ross Wittebroodsweken

Wittebroodsweken

Bijna de helft van alle mensen krijgt een relatie via een datingsite of datingbureau. Maar er zijn ook hele dubieuze datingbureaus waar zaken plaats vinden die het daglicht niet kunnen verdragen. Spannend moordverhaal geschreven door de nummer één misdaad

€ 1,99
Tomas Ross Mij is de wrake

Mij is de wrake

Als je al jaren in een relatie zit en zaken ontdekt van je partner die eigenlijk te ver gaan, grijp je dan meedogenloos in? Een spannend moordverhaal geschreven door de nummer één misdaadauteur van Nederland Tomas Ross. Spreker(s): Debbie Korper, Har Sm

€ 1,99
Tomas Ross Mevrouw Damman

Mevrouw Damman

Als alleenstaande vrouw op leeftijd kun je slachtoffer worden van zogenaamde liefdadigheid. Voor je het weet loopt het slecht af. Spannend moordverhaal geschreven door de nummer één misdaadauteur van Nederland, Tomas Ross. Radiobewerking Eva Gouda. Spreke

€ 1,99
Tomas Ross De Kelder

De Kelder

Spannend moordverhaal geschreven door de nummer één misdaadauteur van Nederland, Tomas Ross. Spreker(s): Maarten Wansink, Debbie Korper, Nora Romanesco, Joke Tjalsma, Arie Kant

€ 1,99
Ocean Vuong Op aarde schitteren we even

Op aarde schitteren we even

Briljant, hartverscheurend, gevoelig - hét literaire debuut van 2019 Spreker(s): Erik van der Horst

€ 12,99
Eva de Wit Weerzien in Italië

Weerzien in Italië

Dani en Lucia komen erachter dat hun moeder de waarheid voor hen verzwegen heeft: ze zijn eigenlijk halfzussen! Ze vertrekken met z'n tweeën naar Italië, op zoek naar Lucia’s vader. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,99
Leo Benedictus Wie zwijgt

Wie zwijgt

In 'Wie zwijgt', een ingenieus, weerzinwekkend werk, bekent een stalker zijn daden. Spreker(s): Frans van Deursen

€ 14,99
J.D. Robb Vermoorde reputaties

Vermoorde reputaties

De doden waren haar werk. Ze leefde met ze, werkte met ze, bestudeerde ze. Ze droomde zelfs van ze. Ze vond moord niet meer schokkend, maar nog steeds walgelijk. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,99
Astrid Harrewijn In zeven sloten

In zeven sloten

Christel neemt in een vlaag van verstandsverbijstering een sabbatical, maar hoe vul je die in? Spreker(s): Relinde de Graaff

€ 14,99
Audrey Carlan Wachten op de ware

Wachten op de ware

Deel 2 van Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Nova de Wit

€ 14,99
Audrey Carlan Lessen in de liefde

Lessen in de liefde

Deel 1 van Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Emmelie Zipson

€ 14,99
J.D. Robb Vermoord naakt

Vermoord naakt

De moord op de dochter van een senator onthult haar geheime leven als callgirl. Eve Dallas wordt belast met deze gevoelige zaak, en haar onderzoek leidt naar de ondoorzichtige kringen van politiek en high society in Washington. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,99
Michael Connelly Tunnelrat

Tunnelrat

Het lijk in de rioolbuis bij de Mulholland-dam raakt rechercheur Harry Bosch persoonlijk. De dode man was zijn mede-‘tunnelrat’ in Vietnam en vocht samen met hem in een nachtmerrieachtige ondergrondse oorlog. Spreker(s): Yannick de Waal

€ 14,99
Nathalie Pagie Rio Grande

Rio Grande

Als blijkt dat haar voormalige collega Diego Martinez wordt vermist, twijfelt journaliste Tara Linders geen seconde. Ze moet naar Mexico, waar hij voor het laatst is gezien. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
Inge Ipenburg De mannen vallen

De mannen vallen

Een klein dorp op Sicilië. Een val, een klap, een plas bloed. Op het plein voor de dom ligt het levenloze lichaam van een man. Is hij gesprongen? Of is hij gevallen, geduwd? Tweede deel van de bloedstollende Siciliaanse Kronieken. Spreker(s): Inge Ipenbu

€ 14,99
Pagina 4 van 122