Romans en literatuur

Deon Meyer Koorts

Koorts

Ik wil je vertellen over de moord op mijn vader. Spreker(s): Sander de Heer

€ 16,99
Adriaan van Dis In het buitengebied

In het buitengebied

Van Dis vertelt in deze roman in verhalen hoe men zich kan harnassen tegen alleen zijn en hoe obsessief het verlangen naar de dood kan zijn. Ook geeft hij een prachtig tijdsbeeld van een veranderend Nederland. Spreker(s): Adriaan van Dis

€ 11,99
Sander van de Pavert Willy haalt alles uit de kast

Willy haalt alles uit de kast

Niemand minder dan het staatshoofd, Koning Willy, verzorgt de inhoud van dit luisterboek. Het is een 'hertelling van een bestaand verhaal in de typische Luckyiaanse stijl met een absurdistisch en extravagant hoorspel'. Spreker(s): Sander van de Pavert

€ 8,79
Natalie Koch De verborgen universiteit 1

De verborgen universiteit 1

De erfenis van Richard Grenville is het eerste deel van de trilogie De verborgen universiteit. Het is een verhaal over magie, een kunst en wetenschap die nog springlevend is – maar hoe lang nog? Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
David Lagercrantz Millennium deel 4: Wat ons niet zal doden

Millennium deel 4: Wat ons niet zal doden

Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Spreker(s): Ron Brandsteder

€ 9,99
Anna McPartlin Alles tussen ons

Alles tussen ons

Van jongs af aan waren Eve en Lily onafscheidelijk, tot een grote ruzie een einde maakte aan hun vriendschap. Spreker(s): Miryanna van Reeden

€ 14,99
Trevor Noah Kleurenblind

Kleurenblind

Trevor Noahs bijzondere levensverhaal – van een arme jeugd onder de apartheid in Zuid-Afrika tot geliefde comedian en presentator van The Daily Show – begon met een misdaad: zijn geboorte. Spreker(s): Howard Komproe

€ 16,99
Heleen van Royen Godin van de jacht

Godin van de jacht

Een vlammend pleidooi voor open relaties en een gezond liefdesleven, waarbij niet alleen de man aan zijn trekken komt. Best verkochte Nederlandse roman van 2003. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 9,99
Heleen van Royen De ontsnapping

De ontsnapping

Julia is 36. Haar passieloze huwelijk, het gezinsleven en het huishouden benauwen haar zo, dat ze van de ene op de andere dag man en kinderen verlaat en vertrekt naar de zon. Spreker(s): Isa Hoes

€ 9,99
Heleen van Royen De gelukkige huisvrouw

De gelukkige huisvrouw

De universele thema's geboorte en dood, zwangerschap en moederschap, op humoristische en ironische wijze verteld. Kaskraker en debuut van Heleen van Royen. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 9,99
Carry Slee De toegift

De toegift

In 'De toegift' beschrijft Carry Slee op indringende wijze de liefde tussen een jonge vrouw en haar twee geliefden. De complete roman, voorgelezen door de auteur zelf. Spreker(s): Carry Slee

€ 9,99
Linda Green Ik tel tot tien

Ik tel tot tien

De nachtmerrie van elke ouder: je kind kwijtraken terwijl je even niet oplet. Voor de lezers van Paula Hawkins, Gillian Flynn en Sophie Hannah. Spreker(s): Beatrice van der Poel

€ 14,99
Carlos Ruiz Zafón De schaduw van de wind

De schaduw van de wind

In het oude centrum van Barcelona ligt het Kerkhof der Vergeten Boeken. Hoofdpersoon Daniel Sempere wordt door zijn vader, weduwnaar en boekhandelaar, meergenomen naar de geheimzinnige, verborgen wereld van verhalen. Spreker(s): Sander de Heer

€ 11,99
Stieg Larsson Millennium deel 3: Gerechtigheid

Millennium deel 3: Gerechtigheid

Lisbeth Salander heeft een levensbedreigende aanslag overleefd en wordt in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht, evenals de man die verantwoordelijk is voor haar duistere verleden: Alexander Zalachenko. Spreker(s): Ron Brandsteder

€ 9,99
Linda van Rijn De jaarclub

De jaarclub

Op een reunieweekend in het winterse Wenen halen de vriendinnen herinneringen op aan vroeger. Maar als het overlijden van jaarclubgenootje Daniëlle ter sprake komt, heeft dat fatale gevolgen… Spreker(s): Donna Vrijhof

€ 14,95
Núria Pradas Andreu Een modehuis in Barcelona

Een modehuis in Barcelona

'Een modehuis in Barcelona' van Nuria Pradas is een meeslepend liefdesverhaal, gebaseerd op de nog steeds bestaande modehuis Santa Eulalia in Barcelona. Spreker(s): Karin Douma

€ 15,95
Corine Hartman Stormvloed

Stormvloed

Bij Rudi, de man van Vonne, wordt kanker geconstateerd. Hij leidt een gecompliceerd onderzoek naar een moord en komt in aanraking met een gevaarlijke religieuze commune. Is Vonne staat om haar gezin te behoeden voor het kwaad? Spreker(s): Marijke Beverslu

€ 14,95
Jeroen Olyslaegers WIL

WIL

Het is oorlog. Wilfried Wils moet tegelijk zien te overleven als hulpagent. Onbehaaglijk laverend tussen twee werelden, probeert Wilfried te overleven terwijl de jacht op de joden onverminderd verdergaat. Spreker(s): Jeroen Olyslaegers

€ 16,99
Homeros Ilias

Ilias

Een epos vol oorlog en heldenmoed, eerzucht en wraak, vriendschap en liefde. Spreker(s): Patrick Lateur

€ 24,99
Paula Hawkins In het water

In het water

De #1 bestsellerauteur van 'Het meisje in de trein' is terug met een verslavende thriller vol psychologische spanning. Kijk uit voor diepe wateren, je weet nooit wat zich onder de oppervlakte bevindt. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 19,99 € 16,99
Populaire tags