Literaire fictie

Melissa Daley Molly en het kattencafe

Molly en het kattencafe

De meest aaibare feelgoodroman van het jaar! Voor fans van 'Bob de straatkat' en 'Dewey, de bibliotheekkat'. Spreker(s): Miryanna van Reeden

€ 12,99
Jennifer Zeynab Joukhadar De kaart van zout en sterren

De kaart van zout en sterren

Betoverend boek voor liefhebbers van ‘De zoon van de verhalenverteller’. Het hartverscheurende verhaal van een hedendaags Syrisch meisje en een middeleeuwse avonturier, en beide verhaallijnen zijn even sterk en meeslepend. Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Mechtild Borrmann Over de grens

Over de grens

Een aangrijpende roman van een verloren Duitse jeugd. Gebaseerd op een duister hoofdstuk uit de Duitse naoorlogse geschiedenis: kindertehuizen in de jaren vijftig Spreker(s): Marjolein Algera

€ 14,99
Jean M. Auel Het lied van de grotten

Het lied van de grotten

Het slot van de met de NS Publieksprijs bekroonde serie 'De Aardkinderen' Spreker(s): Dieuwertje Blok

€ 11,99
Adriaan van Dis Zilver

Zilver

Zilver is een jongen die zijn ouders niet kent, alleen de strenge hand van de Juffrouw en later de kilte van een kostschool. Hij is nieuwsgierig, laat zich lokken en verleiden en verliest zijn onschuld. Spreker(s): Adriaan van Dis

€ 12,99
Sally Rooney Normale mensen

Normale mensen

Voortreffelijke en intense liefdesgeschiedenis over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben – en het groeiende besef daarvan naarmate de jaren verstrijken. Deze roman laat je je eigen liefdes herbeleven. Spreker(s): Esther Floor

€ 14,99
Johan Fretz Onder de paramariboom

Onder de paramariboom

Winnaar Boekhandelsprijs 2019 Spreker(s): Johan Fretz

€ 9,99
Emma Rous De tweeling van Summerbourne

De tweeling van Summerbourne

'De tweeling van Summerbourne' van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor liefhebbers van Santa Montefiore en Kate Morton. Spreker(s): Carolina Mout

€ 12,99
Rudolf Erich Raspe Baron von Münchhausen

Baron von Münchhausen

De ongelofelijke verhalen van de beroemde leugenbaron von Münchhausen. Een klassieker uit de wereldliteratuur, vertaald door Godfried Bomans. Spreker(s): Paul R. Kooij

€ 6,99
Kristan Higgins Daten voor gevorderden

Daten voor gevorderden

Honor Holland voelt zich tot op het bot vernederd als ze haar beste vriend ten huwelijk vraagt, en hij haar bruut afwijst. Maar ze laat zich er niet onder krijgen! Spreker(s): Anouk Scheepens

€ 14,99
Kirsty Wark De erfenis van Elizabeth

De erfenis van Elizabeth

Een meeslepende, betoverende roman over liefde en verlangen en de band tussen moeder en dochter. Spreker(s): Margot Dames

€ 11,99
Arthur van Amerongen Mijn moeder is gek

Mijn moeder is gek

Zwarte humor, afgewisseld met passages waar de lezer kippenvel van krijgt. Herkenbaar, rauw, zonder opsmuk. Gewoon zoals het was. Taalvirtuoos van Amerongen schreef een eerlijk en ontroerend boek over een gekke moeder. Spreker(s): Casper Gimbrère

€ 14,99
Stefan Hertmans Oorlog en terpentijn

Oorlog en terpentijn

Het verhaal van een kleine held in de Grote Oorlog die ervan droomde kunstenaar te worden. Spreker(s): Louis van Beek

€ 11,99
Graeme Simsion Het Rosie project

Het Rosie project

De autistische Don Tillman is superintelligent, kan geweldig koken en is op zoek naar een vrouw. Door zijn sociale onhandigheid is hij echter nooit verder gekomen dan een eerste date. Dan komt Rosie Jarman in zijn leven. Spreker(s): Sander de Heer

€ 12,99
Graeme Simsion Het Rosie effect

Het Rosie effect

Don Tillman en Rosie Jarman zijn terug. Ze zijn getrouwd, wonen in New York en hebben een nieuwe uitdaging: Rosie is zwanger. De autistische Don stort zich met een grondige toewijding op alles wat te maken heeft met baby’s. Spreker(s): Sander de Heer

€ 12,99
Jojo Moyes Zee van verlangen

Zee van verlangen

‘Zee van verlangen’ is een meeslepend verhaal voor iedereen die genoten heeft van Jojo Moyes’ andere romans, zoals ‘Voor jou’, ‘Dicht bij jou’ en ‘Verboden vruchten’, en voor de fans van Santa Montefiore. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
Vonne van der Meer Vindeling

Vindeling

Jutka Horvath vlucht tijdens de chaotische dagen van de Hongaarse opstand naar Amsterdam. Door de toevallige vondst van een handtas raakt ze in de ban van het vinden. Wat ze vindt brengt ze terug, maar zelf blijft ze zoek. Spreker(s): Vonne van der Meer

€ 12,99
Graeme Simsion Het Rosie Resultaat

Het Rosie Resultaat

Voor alle Rosie-fans verschijnt eindelijk het derde deel over Don Tillman en Rosie! Het 'Rosie Resultaat' van Graeme Simsion is weer even hilarisch en herkenbaar als 'Het Rosie Project' en 'Het Rosie Effect'. Spreker(s): Sander de Heer

€ 16,99
Carmen Romero Dorr Het laatste geschenk van Paulina Hoffmann

Het laatste geschenk van Paulina Hoffmann

Een roman vol geheimen, over het zoeken naar de waarheid. Het verhaal van een vrouw die haar eigen toekomst vormgaf. Spreker(s): Ottolien Boeschoten

€ 14,99
Han Peeters De Laatste Profeet en de Giganten

De Laatste Profeet en de Giganten

OrlandO wordt door zijn biologische vader Kronos naar een verre planeet gestuurd. Op deze planeet heerst er oorlog en OrlandO gaat op een vredesmissie. Tijdens zijn afwezigheid wordt de aarde aangevallen door de Giganten. Spreker(s): Sander Davids Blumink

€ 18,95
Pagina 1 van 37