Susan van Eyck Stuk van jou

Stuk van jou

Susan van Eyck werd voor haar debuutroman ‘Mijn beeld van jou’ geroemd als ‘de Nederlandse Jojo Moyes’. In haar tweede roman ‘Stuk van jou’ maakt ze die verwachtingen opnieuw waar Spreker(s): Lotte Horlings

€ 14,99
Susan van Eyck Weg van jou

Weg van jou

Reina krijgt een baan bij de galerie waar haar vriend Rémi een tentoonstelling heeft. De samenwerking met Thomas, de zoon van de eigenaar, verloopt stroef. Het begin van een chaotische zomer! Spreker(s): Lotte Horlings

€ 4,99
Susan van Eyck Mijn beeld van jou

Mijn beeld van jou

Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Spreker(s): Susan Hoffman

€ 14,99