Assortiment

Meer info over Sam Lloyd Het geheugenwoud bij Luisterrijk.nl

Het geheugenwoud

Een adembenemende thriller over een ontvoerd meisje, de jongen die haar kan redden en hun huiveringwekkende kat-en-muisspel vol bedrog en verraad. Voor de liefhebbers van Stephen King en C.J. Tudor. Spreker(s): Huub Dikstaal