Petra Kruijt Stewardess Hannah op Ibiza

Stewardess Hannah op Ibiza

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99
Petra Kruijt Stewardess Hannah in Rome

Stewardess Hannah in Rome

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99
Petra Kruijt Stewardess Hannah in Parijs

Stewardess Hannah in Parijs

Stewardess Hannah vliegt op haar eerste werkdag naar het romantische Parijs. Maar voor haar is het niet zo’n sprookje… Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 1,99