Assortiment

Meer info over Laura de Koning De leesclub bij Luisterrijk.nl

De leesclub

Bijzondere belevenissen van leesclubvriendinnen die samen een landhuis opknappen Spreker(s): Peggy Vrijens

Meer info over Laura de Koning De flirtcursus bij Luisterrijk.nl

De flirtcursus

‘De flirtcursus’ is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. Spreker(s): Carly Wijs