Laura de Koning De leesclub

De leesclub

Bijzondere belevenissen van leesclubvriendinnen die samen een landhuis opknappen Spreker(s): Peggy Vrijens

€ 12,99
Laura de Koning De flirtcursus

De flirtcursus

‘De flirtcursus’ is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. Spreker(s): Carly Wijs

€ 12,99