J.D. Barker Het vijfde meisje

Het vijfde meisje

Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Spreker(s): Bart Oomen

€ 14,99
J.D. Barker Horen, zien, zwijgen

Horen, zien, zwijgen

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Spreker(s): Bart Oomen

€ 14,99
Populaire tags