Meer info over J.D. Barker Vergeef me bij Luisterrijk.nl

Vergeef me

Met zenuwslopende spanning en in een onverbiddelijk tempo onthult J.D. Barker eindelijk de ware identiteit van zijn seriemoordenaar. Bereid je voor op een meesterlijke finale! Spreker(s): Bart Oomen

Meer info over J.D. Barker Het vijfde meisje bij Luisterrijk.nl

Het vijfde meisje

Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Spreker(s): Bart Oomen

Meer info over J.D. Barker Horen, zien, zwijgen bij Luisterrijk.nl

Horen, zien, zwijgen

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Spreker(s): Bart Oomen

Populaire tags