Igor Znidarsic

Meer info over Igor Znidarsic De blindganger bij Luisterrijk.nl

De blindganger

Twee gruwelijke moorden, gepleegd op vooraanstaande burgers in het oosten van Nederland. Schijnbaar losstaand van elkaar. Maar schijn bedriegt. IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø. Spreker(s): Marc-Peter van der Maas

Populaire tags