Meer info over Elizabeth Day Het feest bij Luisterrijk.nl

Het feest

'Het feest' van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Spreker(s): Ad Knippels

Populaire tags