Meer info over Carla Norton Het recht van de sterkste bij Luisterrijk.nl

Het recht van de sterkste

Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter: een ijzingwekkende thriller, waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.' Spreker(s): Wynn Heliczer

Meer info over Carla Norton Langs de afgrond bij Luisterrijk.nl

Langs de afgrond

Dit ijzingwekkende thrillerdebuut van Carla Norton oogst in Amerika niets dan lof. 'Langs de afgrond' doet denken aan het beste werk van Karin Slaughter en Mo Hayder. Spreker(s): Wynn Heliczer

Populaire tags