Assortiment

Meer info over Audrey Carlan Verlangen bij Luisterrijk.nl

Verlangen

Drie mannen. Twaalf Steden. Spreker(s): Kevin Hassing

Meer info over Audrey Carlan Zwichten voor een zoen bij Luisterrijk.nl

Zwichten voor een zoen

Het derde deel van Audrey Carlans verslavende, hotte nieuwe serie die zich afspeelt in een yogaschool Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Nova de Wit

Meer info over Audrey Carlan Onvoorwaardelijke overgave bij Luisterrijk.nl

Onvoorwaardelijke overgave

Een gepassioneerd, romantisch liefdesverhaal met een vleugje drama Spreker(s): Gerda Leuve

Meer info over Audrey Carlan Wachten op de ware bij Luisterrijk.nl

Wachten op de ware

Deel 2 van Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Nova de Wit

Meer info over Audrey Carlan Lessen in de liefde bij Luisterrijk.nl

Lessen in de liefde

Deel 1 van Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Emmelie Zipson