Audrey Carlan Zwichten voor een zoen

Zwichten voor een zoen

Het derde deel van Audrey Carlans verslavende, hotte nieuwe serie die zich afspeelt in een yogaschool Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Nova de Wit

€ 14,99
Audrey Carlan Onvoorwaardelijke overgave

Onvoorwaardelijke overgave

Een gepassioneerd, romantisch liefdesverhaal met een vleugje drama Spreker(s): Gerda Leuve

€ 14,99
Audrey Carlan Wachten op de ware

Wachten op de ware

Deel 2 van Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Nova de Wit

€ 14,99
Audrey Carlan Lessen in de liefde

Lessen in de liefde

Deel 1 van Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day Spreker(s): Emmelie Zipson

€ 14,99