Anna Chojnacka

Meer info over Anna Chojnacka Kilimanjaro als medicijn bij Luisterrijk.nl

Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Een toegankelijk en inspirerend luisterboek voor fans van Brené Brown of Laura Maaskant 'Leef!'. Spreker(s): Willemijn de Vries

Populaire tags