Producten getagd met relaties

Abbi Glines Alleen voor haar

Alleen voor haar

Cage, Marcus en Low komen erachter dat een driehoeksverhouding heel snel heel ingewikkeld kan worden. Spreker(s): Viktor Griffioen

€ 14,95
Jan Drost Als de liefde voorbij is

Als de liefde voorbij is

Een persoonlijk en universeel verhaal over liefde, afscheid nemen en opnieuw beginnen. Maar vooral ook een pleidooi voor een manier van leven waarin liefhebben, leren liefhebben en blijven liefhebben centraal staan. Spreker(s): Barnier Geerling

€ 14,99
Abbi Glines Als een herinnering

Als een herinnering

'Als een herinnering' is het eerste deel van een nieuwe serie van Abbi Glines waarin de personages van de populaire series Sea Breeze en Rosemary Beach elkaar ontmoeten. Spreker(s): Wietske Janssen

€ 14,99
Abbi Glines Als ik weg ben

Als ik weg ben

Mase heeft de voorkeur gegeven aan zijn eenvoudige leven als boer boven zijn erfenis als zoon van een rockster. Reese grijpt na een moeilijke jeugd de kans aan om schoon te maken bij de rijkste families van Rosemary Beach. Spreker(s): Relinde de Graaff, M

€ 13,99
Abbi Glines Als je terug bent

Als je terug bent

Een toevallige ontmoeting in Rosemary Beach verandert in een sprookjesromance als Reese op het punt staat om samen te gaan wonen met Mase op de ranch van zijn familie in Texas. Spreker(s): Relinde de Graaff

€ 14,95
Abbi Glines Bijna verliefd

Bijna verliefd

Ze is nog maar 19. Ze is de dochter van zijn stiefvader. Ze is jong, onervaren en heeft drie jaar lang voor haar zieke moeder gezorgd. Maar voor de 24-jarige Rush Finlay is ze het enige wat ooit verboden terrein is geweest. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,95
Jennifer L. Armentrout Blijf bij mij

Blijf bij mij

'Blijf bij mij' van Jennifer L. Armentrout is het derde deel in de waanzinnige Wacht op mij-serie. In dit boek valt Calla voor barman Jax - en als lezeres val je al bij de eerste ontmoeting met haar mee. Spreker(s): Céline Purcell

€ 14,99
Joanne Harris Chocolat

Chocolat

Joanne Harris’ boek 'Chocolat' werd een wereldhit, niet in de laatste plaats door de verfilming met Johnny Depp en Juliette Binoche. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 13,99
Carolien Roodvoets De aantrekkingskracht van foute mannen

De aantrekkingskracht van foute mannen

Relatietherapeute Carolien Roodvoets probeert foute mannen in een aantal herkenbare categorieën onder te brengen, om zo de problematiek van uitzichtloze relaties inzichtelijk te maken. Spreker(s): Gaby Milder

€ 15,99
Elle Kennedy De deal

De deal

Hannah en Garrett maken een deal: zij geeft hem bijles, en hij doet alsof hij haar vriendje is. Dat kan niet misgaan… toch? Leeftijd: 15+ Spreker(s): Ingeborg Wieten, Kevin Hassing

€ 9,99
Laura de Koning De flirtcursus

De flirtcursus

‘De flirtcursus’ is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. Spreker(s): Carly Wijs

€ 12,99
Isabel Allende De Japanse minnaar

De Japanse minnaar

Om aan de nazi’s te ontkomen wordt Alma naar de VS gestuurd, waar ze Nathaniel en Ishimei ontmoet. Ishimei wordt haar grote liefde, maar ze trouwt met Nathaniel. Een afschuwelijk geheim verbindt hun levens. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Arthur Japin De man van je leven

De man van je leven

Sprankelende comedy of errors met een donker randje. Een roman vol humor en troost, genoegdoening en herkenning voor iedereen die zich ooit door een geliefde bedrogen heeft gevoeld! Spreker(s): Arthur Japin

€ 14,99 € 9,99
Rachel Joyce De platenzaak

De platenzaak

Het is 1988. Frank heeft een platenzaak in Londen. Dan valt Ilse Brauchmann zijn winkel en zijn leven binnen. Een mysterieuze vrouw in een groene jas, die niets van muziek wil weten, maar toch steeds terugkeert naar de winkel... Spreker(s): Bart Oomen

€ 14,99
Jill Mansell De prins op het verkeerde paard

De prins op het verkeerde paard

Als tiener was Maddy Harvey een lelijk eendje. Ze droeg een ziekenfondsbrilletje, had scheve tanden en elke dag een bad-hair-day. Maar nu is ze een mooie zwaan. Spreker(s): Fleur van de Water

€ 14,95
Pamela Kribbe De verboden vrouw spreekt

De verboden vrouw spreekt

Bijzondere, liefdevolle boodschappen van een krachtige en liefdevolle leraar. In dit luisterboek channelt Pamela Kribbe de verhalen van een verboden vrouw uit het verleden: Maria Magdalena. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
Becky Albertalli De voordelen van onbeantwoorde liefde

De voordelen van onbeantwoorde liefde

'De voordelen van onbeantwoorde liefde' is het tweede boek van Becky Albertalli, en een spin off van 'Simon vs. de verwachtingen van de rest van de wereld'! Leeftijd: 15+ Spreker(s): Canick Hermans

€ 13,99
Jean-Pierre van de Ven Doen jullie het nog?

Doen jullie het nog?

Aan de hand van verhalen uit zijn praktijk en van recente onderzoeksliteratuur laat Van de Ven zien dat de sleutel voor het verbeteren van ons seksleven ligt in het vergroten van onze autonomie. Spreker(s): Sander Donkers

€ 13,99
Liane Moriarty Drie wensen

Drie wensen

Ze zeggen dat ongeluk altijd in drieën komt, voor de zussen Lyn, Cat en Gemma Kettle, is dit in het jaar dat ze 33 worden niet anders. Spreker(s): Beatrice van der Poel

€ 14,99
Annette van Luyk Een perfecte illusie

Een perfecte illusie

Een roman vol avontuur, romantiek en spanning, die op indringende wijze het thema datingfraude aan de kaak stelt. Wie trapt daar in? Wie zit erachter? Ontdek dat in datingland niets is wat het lijkt! Spreker(s): Karin Douma

€ 13,99
Pagina 1 van 4