Producten getagd met De Fontein

Baantjer De Cock en de dode diva

De Cock en de dode diva

In een huis aan het Vondelpark in Amsterdam wordt het dode lichaam van de bejaarde Lou Montaigne aangetroffen. Deze voormalige revuester was op weg naar de eerste verdieping halverwege uit haar trapift gevallen. Spreker(s): Peter Römer

€ 14,99
Jozua Douglas De gruwelijke generaal

De gruwelijke generaal

Rosa en Fico zijn de kinderen van de president van Costa Banana. Als Rosa ontdekt dat generaal Sjasliek van plan is hun moeder te ontvoeren, komen de kinderen in actie. Leeftijd: 9+ Spreker(s): Sander de Heer

€ 13,99
Jojo Moyes Een leven na jou

Een leven na jou

Na zes heftige maanden met Will geleefd te hebben is Lou Clark is niet langer een doorsneepersoon met een doorsneeleven. Dan ontmoet ze de aantrekkelijke Sam en iemand uit Wills verleden. Alles blijkt anders dan ze dacht. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
Koos Meinderts Lang zal ze leven

Lang zal ze leven

'Lang zal ze leven' is het aangrijpende verhaal van de confrontatie tussen een meisje van zestien en een vrouw aan het eind van haar leven. Leeftijd: 13+ Spreker(s): Anne van Veen

€ 13,99
Clare Mackintosh Mea culpa

Mea culpa

Wanneer een moeder de hand van haar zoontje even loslaat wordt hij aangereden door een auto die daarna doorrijdt. De inspecteur die het onderzoek naar de dader leidt zet zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Spreker(s): Gaby Mi

€ 14,99
Emelie Schepp Memento

Memento

Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 14,99
Mel Wallis de Vries Vals

Vals

Vier vriendinnen logeren in een afgelegen vakantiehuisje, één voor één verdwijnen ze. Wie heeft het op de meiden gemunt? Weten de vriendinnen eigenlijk wel alles van elkaar? Leeftijd: 13+ Spreker(s): Lottie Hellingman

€ 13,99
Dani Atkins Versplinterd

Versplinterd

Vijf jaar geleden stortte Rachels wereld in toen bij een ongeluk haar beste vriend Jimmy overleed en zijzelf gewond raakte. 'Versplinterd', de schitterende debuutroman van Dani Atkins, is voor alle fans van Jojo Moyes' 'Voor jou'. Spreker(s): Jolanda van

€ 14,99
Jojo Moyes Voor jou

Voor jou

Een roman die alle harten verovert: het boek voert wereldwijd de bestsellerlijsten aan en ging 3 miljoen keer over de toonbank. Dé feelgoodroman van het jaar! Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99