Igor Znidarsic

Igor Znidarsic De blindganger

De blindganger

Twee gruwelijke moorden, gepleegd op vooraanstaande burgers in het oosten van Nederland. Schijnbaar losstaand van elkaar. Maar schijn bedriegt. IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø. Spreker(s): Marc-Peter van der Maas

€ 9,99