Anna Chojnacka

Anna Chojnacka Kilimanjaro als medicijn

Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Een toegankelijk en inspirerend luisterboek voor fans van Brené Brown of Laura Maaskant 'Leef!'. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,95